• Неодамнешно
ZQALOVE Перење Складирање Сушење Рек Мулти-Функција Балкон Виткање Чевли Крпа Сушење Рек Перење Веш Складирање Носителот Дома Додатоци

ZQALOVE Перење Складирање Сушење Рек Мулти-Функција Балкон Виткање Чевли Крпа Сушење Рек Перење Веш Складирање

Buyers rating:
DEN 1790.40

Количина на стоки

Оваа airer огради за лесна и компактна складирање.Здрав и цврст дизајн да изгледа добро со класичен чисти заврши.Совршен за сушење на облеката како тоа ви нуди флексибилност за да биде во можност да се користи во затворени простории и на отворено.Нема потреба да го инсталирате, едноставно да се откажам.Може да висат на работ на радијаторот, екран, балкон, прозорец. 100% сосема нов и висок quality Features : Ова airer огради за лесна и компактна складирање.Здрав и цврст дизајн да изгледа добро со класичен чисти заврши.Совршен за сушење на облеката како тоа ви нуди флексибилност за да биде во можност да се користи во затворени простории и на отворено.Нема потреба да го инсталирате, едноставно да се откажам.Може да висат на работ на радијаторот, екран, балкон, прозорец.Сушење Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size : стан.40x32cm/11.81x12.6in Color : Сребро + Black Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Сушење Решетката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84