• Неодамнешно
Berhgjjsds Грб Закачалка, Windproof Перење Чорапи Ракавици Облека Закачалка Расклопна Нерѓосувачки Челик Виси Рек Clothespin Сушење Отворено Полици

Berhgjjsds Грб Закачалка, Windproof Перење Чорапи Ракавици Облека Закачалка Расклопна Нерѓосувачки Челик Виси

Buyers rating:
DEN 348.00

Количина на стоки

◆Уживаат уредни плакарот.Таму никогаш нема да биде хаос на облека во вашиот плакар повторно!На закачалка усвојува ултра-тенок дизајн, кој може да ви помогне да се зголеми гардероба простор, додека одржување на тоа уредно и уреден!Можете исто така да зачувате облекување време, бидејќи ќе бидете во можност да се најде облека побрзо и полесно!. ▼Расклопна Нерѓосувачки Челик Виси Управување со 25 штипки за алишта. ▼Таа виси на било род, туш завеса род, clothesline или облека решетката.Тоа е уникатен дизајн помага да се зачува простор, додека сушење алишта. ▼Одлична за сушење краток Т кошула, underclothes, шамија, крпа, чорапи, кратки панталони и повеќе.Одлично за патување, колеџ, dorm соби или дома. ▼Челик жица заварени поддршка дизајн прстен фиксна рамка тело и менгеме цврст челик жица за да се направи одредување прави рамката повеќе фирма.Боја : Silver Material : Нерѓосувачки Steel Size : Ширевте : 37x37x11.5cm/14.17x14.17x4.53"Количина : 1 Pc.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CESULIS Кат-Стои Сушење Рек Виткање Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек Полици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CESULIS Кат-Стои Сушење Рек Виткање Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек Полици

За да ги задоволат вашите потреби, нема потреба да се грижите за долго облека допира земјата повеќе; удо�

DEN 23063.76
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи прост

DEN 1548.00
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1855.20
Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен

Сигурен и квалитетен материјал : дизајнот пластична кеса и шише фен е направен на квалитетот буковата м�

DEN 503.76
Almencla Отворено Кампување Сушење Нето Сушење Рек Нето Виткање Триаголник Мрежа ing Сушење Нето, Затворен Домашна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Almencla Отворено Кампување Сушење Нето Сушење Рек Нето Виткање Триаголник Мрежа ing Сушење Нето, Затворен Домашна

Лесно е да се одржи предмети без deformation.Net е направен од висококвалитетни ПВЦ, свитлива, вентилирани и су�

DEN 215.76