• Неодамнешно
Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење Соба/Дневна Соба/Бања/Спална соба/Балкон,Lossless Инс?

Стигнале Облека Сушење Полици, Воздухопловство Алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник,за Перење

Buyers rating:
DEN 1548.00

Количина на стоки

ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : Ние сме посветени да креативно организирање на големи простори и smallplaces.Тоа ќе ги зголеми постојните плакарот простор; може да се чекор во вашиот closetwithout вкусовите над облека.На Стигнале Облека Полици за Сушење е голема forthe перална или комунални плакарот; можете да го користите на вашиот брод или во вашиот RVLaundry Соба/Дневна Соба /Бања/ Спална соба /Балкон.ВОЗДУХ-СУВ ВАШИОТ ПЕРЕЊЕ : Воздух-dryingyour облека е одличен начин да се зачува интегритетот и трајност на ткаенина; сепак, изнаоѓање на место за воздух-сува вашата облека може да биде тешко.Со Авијација алуминиум Ѕид Монтирани Виткање Перење Облека Багажник, ние solvethat прашање за вас; тоа вклучува корисен метал рек кои можат да се сместат severalhanging статии на облека; чувајте ги вашите алишта во приштина состојба.НАПРАВЕНИ ОД АВИЈАЦИЈА АЛУМИНИУМ : Оваа облека носителот држи до 60 кг на телесната тежина.Тоа е затоа што themount е направен од Авијација алуминиум и род се направени од издржлив chromedsteel, овозможувајќи да се одржи значителна количина на тежина.ДИМЕНЗИИ : Кога е затворен,мерките на 15.3" H x 1.8" W x 0.5" D; кога ќе се отвори, тоа мерки 15.3" Hx 1.8" W x 11.47" D; ќе добиете 11.47" виси простор; својот род има adiameter на 1/4"; кога ширевте, тоа создава триаголник форма, која е thestrongest форма позната на човекот.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Монтажа на хардвер и лесно да се следат инструкциите вклучени, така што може да се качи itand уживаат лесен облека-виси простор веднаш. 100% алуминиум.Ние се Обидуваат Најдобро Да се Донесе сите Оние кои се Разделени Семејства -Облека Ddrying Решетката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка

СЕ ЗАСИЛУВААТ СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Храбар Багажник, Анти ' рѓа, Издржливи со долг животен век.За р�

DEN 431.76
Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен

Сигурен и квалитетен материјал : дизајнот пластична кеса и шише фен е направен на квалитетот буковата м�

DEN 503.76
Almencla Отворено Кампување Сушење Нето Сушење Рек Нето Виткање Триаголник Мрежа ing Сушење Нето, Затворен Домашна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Almencla Отворено Кампување Сушење Нето Сушење Рек Нето Виткање Триаголник Мрежа ing Сушење Нето, Затворен Домашна

Лесно е да се одржи предмети без deformation.Net е направен од висококвалитетни ПВЦ, свитлива, вентилирани и су�

DEN 215.76
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Алишта Рек Виткање Перење Фен Закачалка Компактен Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Алишта Рек Виткање Перење Фен Закачалка Компактен Складирање

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1615.20
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80