• Неодамнешно
Одвлажнување, Практични Лесни Добра Запечатување Ефект Трајни Фен Заштитна за Статистика

Одвлажнување, Практични Лесни Добра Запечатување Ефект Трајни Фен Заштитна за Статистика

Buyers rating:
DEN 573.60

Количина на стоки

PP Материјал : Висок квалитет PP материјал, сунѓер материјал во внатрешноста обезбедува максимална издржливост, која е многу практична.Влага Доказ : фен има добра запечатување ефект, и dehumidification, силни и издржливи.Со Бесење Кошница : На фен е опремен со виси кошница уред, кој може ефикасно чистење на објекти.Главна Цел : машина се користи за да се исуши апаратчиња за слушање и продолжување на употребата време на слушни помагала, кој е многу удобен.Преносни : Таписерии и мал, лесен за носење, долго чување време, што се користи за сушење апаратчиња за слушање и продолжување на употребата време на апаратчиња за слушање.Функција : 1. Влага Доказ : фен има добра запечатување ефект, и dehumidification, силни и издржливи.2. Со Бесење Кошница : На фен е опремен со виси кошница уред, кој може ефикасно чистење на објекти.3. Преносни : Таписерии и мал, лесен за носење, долго чување време, што се користи за сушење апаратчиња за слушање и продолжување на употребата време на апаратчиња за слушање.4. Главна Цел : машина се користи за да се исуши апаратчиња за слушање и продолжување на употребата време на слушни помагала, кој е многу удобен.5. PP Материјал : Висок квалитет PP материјал, сунѓер материјал во внатрешноста обезбедува максимална издржливост, која е многу практична.Спецификација : Предмет Тип : апаратче за Слушање Dryer Material : PPScope на Примена : drying Product Големина : Прибл. 7.8 x 7.8 x 6.5 см / 3.07 x 3.07 x 2.56 во Пакет Листа : 1 x Hearing Помош на Фен.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Hearing Aid Dryer
Material:
PP
Scope of Application:
drying
Product Size:
Approx. 7.8 x 7.8 x 6.5cm / 3.07 x 3.07 x 2.56in 
Package List:
1 xHearing Aid Dryer :

Купувачи како што сакаат

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80
GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

DEN 1684.80
CZYNB Облека Сушење Полици Нерѓосувачки Челик Облека Рек Мултифункционален Расклопна Затворен Сушење Рек Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CZYNB Облека Сушење Полици Нерѓосувачки Челик Облека Рек Мултифункционален Расклопна Затворен Сушење Рек Лесно

▲○▲МултиЦел : Овој Сушење Решетката е Погодна за Многу Сценарија, Како на пример Спалната соба Дневна �

DEN 5274.96
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Алишта Рек Виткање Перење Фен Закачалка Компактен Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Алишта Рек Виткање Перење Фен Закачалка Компактен Складирање

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1615.20
Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80
WOYIN Облека Сушење Багажник,Свитлива 2-Ниво Стабилна Затворен Airer,Слободна Стои Перење Стои со Висина-Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WOYIN Облека Сушење Багажник,Свитлива 2-Ниво Стабилна Затворен Airer,Слободна Стои Перење Стои со Висина-Прилагодлив

▲Тешкидолжност : рамката е направен од висококвалитет на челични цевки со пластични спреј површината, �

DEN 6792.00
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84
2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Sock Сушење Управување со 72 Клипови, Вртливата Правец-Доказ Кука Облека Закачалка

СЕ ЗАСИЛУВААТ СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Храбар Багажник, Анти ' рѓа, Издржливи со долг животен век.За р�

DEN 431.76