• Неодамнешно
Homyl Полиран Не ' Рѓосувачки Челик Рачни Sprayer Кука Toliet Спреј Виси Багажник

Homyl Полиран Не ' Рѓосувачки Челик Рачни Sprayer Кука Toliet Спреј Виси Багажник

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

* Лесен пристап планината вашиот спреј за вашиот тоалет тела. * Нема дупчење, не tools – лесно приврзаност и отстранување,Многу лесно да се инсталира. * Главно се усвои квалитетни нерѓосувачки челик ,хром финиш. * Казанчето куки специјално дизајнирани за рака туш главата монтажа. * Носителот одговара на речиси секој рачен sprayer стапче, мијалник или туш главата.Опис : - казанчето куки специјално дизајнирани за рака за монтажа - Главно донесен квалитетни нерѓосувачки челик ,хром финиш - Носителот одговара на речиси секој рачен sprayer стапче, мијалник или - Не дупчење, не tools – лесно приврзаност и отстранување,Многу лесно да се инсталира - Лесен пристап планината вашиот спреј за вашиот тоалет fixtures Specification : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Големина (L x W x H) : прибл. 11 x 6 x 5cm/ 4.33 x 2.36 x 2inch - Боја : Silver Package Вклучува : 1 Парче Sprayer Holder Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Stainless Steel
- Size (L x W x H):
approx. 11 x 6 x 5cm/ 4.33 x 2.36 x 2inch
- Color:
Silver
Package Includes:
1 Piece Sprayer Holder :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Купувачи како што сакаат

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MHXY Облека Сушење Рек Висина Прилагодливи Gullwing Свитлива Алуминиум Легура Сушење Рек Lockable Тркало, Мултифункционален

● Алуминиумски Легури Сушење Рек : Направен од премиум сите алуминиум материјал, не само издржливи, но и

DEN 2296.80
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1855.20
CZYNB Облека Сушење Полици Нерѓосувачки Челик Облека Рек Мултифункционален Расклопна Затворен Сушење Рек Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CZYNB Облека Сушење Полици Нерѓосувачки Челик Облека Рек Мултифункционален Расклопна Затворен Сушење Рек Лесно

▲○▲МултиЦел : Овој Сушење Решетката е Погодна за Многу Сценарија, Како на пример Спалната соба Дневна �

DEN 5274.96
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Алишта Рек Виткање Перење Фен Закачалка Компактен Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Алишта Рек Виткање Перење Фен Закачалка Компактен Складирање

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1615.20
Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен

Сигурен и квалитетен материјал : дизајнот пластична кеса и шише фен е направен на квалитетот буковата м�

DEN 503.76