• Неодамнешно
Zzmop Електрични Облека, Фен Преносни 1200W Топол Воздух за Сушење Гардероба Капацитет 15kg Двоен Слој Затворен Сушење Рек Облека Грејач, Deep Blue

Zzmop Електрични Облека, Фен Преносни 1200W Топол Воздух за Сушење Гардероба Капацитет 15kg Двоен Слој Затворен

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

1200 W висока моќност PTC греење обезбедува брзо сушење на облека додека избегнување на прекумерно температура оштетување на облека и сушење во мека воздух.Дебела цевка од нерѓосувачки челик, добра отпорност на топлина, со голема сила, јак товарот, нема рѓа, долгата употреба на времето.Висока густина Оксфорд ткаенина двојно-навој чини, силно воздух стегање, спречување прашина и други подзаконски загадување да се затвори-фитинг облека.Засилен цевка од нерѓосувачки челик оптоварување 15 KG без притисок, 2 слоеви голем капацитет фен повеќе.Главната машина е опремена со сигурност заштита, интелигентна висока температура на исклучување, пламен retardant, висока температура отпорни на 150 °C, водоотпорен со ispl сертификација.Концизен Почетен Преносни Електрични Облека, Фен ќе сакам како чиста, мека и свежи тоа се чувствува.Фен за спасување! 1200 W висока моќност брзо сушење на Висока густина ткаенина за намалена топлина на косата Пламен retardant водоотпорен домаќин Над температура автоматско исклучување Име : Фен Број на слоеви : двоен слој Домаќин моќ : 1200 W носивоста : 15 кг Временски опсег : 15-180 минути Контрола метод : механичка контрола на Машина големина : 71.5 × 45 × 152 cm Листа на додатоци : поддршка цевка од нерѓосувачки челик (крупни) × 13, поддршка цевка од нерѓосувачки челик (тенки) × 4, ткаенина маска, главната рамка, комбинација рамка, универзална тркала Забелешка : Прилагодување на соодветно време и сува облека според реалните потреби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајн Пластична Кеса и Шише Фен Мулти-Цел Сушење Рек Дрвени Првенство Јадење Сушење Рек Замрзнувач Торба Фен

Сигурен и квалитетен материјал : дизајнот пластична кеса и шише фен е направен на квалитетот буковата м�

DEN 503.76
Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
CESULIS Кат-Стои Сушење Рек Виткање Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек Полици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CESULIS Кат-Стои Сушење Рек Виткање Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек Полици

За да ги задоволат вашите потреби, нема потреба да се грижите за долго облека допира земјата повеќе; удо�

DEN 23063.76
SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SN Стои Сушење Рек Крпа Облека за Перење Линија Фен со Тркалање Тркала 40 Воздух Дупки 1 Чевли Рек Мултифункционален

Мултифункција : ги содржи 40 воздух дупки, 2 реда од сушење, полици, 1 чевли решетката.Простор за заштеда на

DEN 10671.84
GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

DEN 1684.80