• Неодамнешно
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Airfoil Виткање Сушење Рек, Четири-Чекор Трапезоидна Сушење Рек, Мулти-Функција Затворен Сушење Рек 76cmX50cmX194cm Нерѓосувачки Чел

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Airfoil Виткање Сушење Рек, Четири-Чекор Трапезоидна Сушење Рек,

Buyers rating:
DEN 1271.76

Количина на стоки

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се исушат предмети побрзо од традиционалните перење коњ и да се спречи израстоци на алергени.Тоа карактеристики 20 загрева барови да се забрза процесот на сушење и сушење.Шините на пати-од крилјата и страни на крилја исто така се загрева.Едноставно вклучете го и вклучете го и тоа ќе се загрее во ниеден момент на сите.На производи во нашата продавница има многу карактеристики.Добредојдовте на нашиот магазин за посета на други стилови на производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања.Ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.Вашето задоволство е нашиот најголем goal It е лесно за чување и заштедува простор.Храбар поддршка прачки, материјал за надградба, силна товарот капацитет, можат да го издржат 300 кг.Име на производ : Четири-чекор скала сушење rack Style : simple Material : јаглерод steel Expanded големина : 76cm X50cm X194cm Function : сушење на облека, облека, панталони, чевли, trapezoid Use место : балкон, отворено, спална соба, дневна соба, итн.На закачалка област е голем, еластична облека лесно не се деформирани, предните и задните проред е разумно, четири страни се вентилирани, и облеката се исуши.Пристигнување време : 15~30 days Energy Ефикасен и Економичен : Електрични Облека, Фен решетката е енергетски ефикасен и може да заштедите пари во споредба со машина за сушење алишта.Тоа чини околу неколку пени на час да се кандидира.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви

DEN 700.80
GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

DEN 1684.80
WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WERYU Електрично Загревани Облека Airer Фен Компактен Цврсто Затворен Виткање Облека Сушење Рек Две-Ниво Слободни

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се �

DEN 1855.20