• Неодамнешно
Tinfol Ѕид Монтирани Облека Сушење Багажник, 2pc Црна Виткање Крпа Закачалка со Прачка, Стигнале Алуминиум Дома Чување Организатор Простор Штедачи Грб Закачалка за Али

Tinfol Ѕид Монтирани Облека Сушење Багажник, 2pc Црна Виткање Крпа Закачалка со Прачка, Стигнале Алуминиум Дома

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Издржливи Алуминиум : На закачалката е направен од врвни и квалитетни Алуминиумски легури.Силна и не-corroding.Триаголник форма, исто така, го прави супер здрав закачалка.И светлината род дизајн за вашата лесно складирање кога folding.By користење на прачка, се држи до 60 фунти на тежината.Лесен за Инсталација : сетот доаѓа со две стигнале полици, челични шипки, Многу лесно може да се инсталира.Инструкции за брз собранието се испечатени на сандак.Лесно Користење.Свитлива Простор за Заштеда на енергија : Количка за дизајн за лесно складирање и простор за заштеда на енергија.Се водат да се откажам облека или било кој објект, Совршен за мал и голем простор соба, голем избор на облека закачалка.Повеќе за Употреба : Стигнале перење полици одвоено, или заедно со прачка, да се откажам влажна облека да се суши, во близина на entryway да се откажам палта, спална соба, перење соба, тоалет, гардероба, простор за складирање, балкон или чување на сезонски облека во вашиот таванот или гаража.Ѕидот монтирани тоа внатрешен или надворешен.Прилагодлива должина : должина на виси род може да се користи како 15.75 inche или 31.50 инчи.Секој решетката е 14.7" x 1.2" x 10.5" кога се отвори; 14.7" x 1.2" x 1" кога затворена.Издржливи Алуминиум : На закачалката е направен од врвни и квалитетни Алуминиумски легури.Силна и не-corroding.Триаголник форма, исто така, го прави супер здрав закачалка.И светлината род дизајн за вашата лесно складирање кога folding.By користење на прачка, се држи до 60 фунти на тежината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LYLSXY Закачалки,Дома Декорација Виткање Облека Багажник,Балкон Спалната соба Двојно Пол Сушење Рек Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LYLSXY Закачалки,Дома Декорација Виткање Облека Багажник,Балкон Спалната соба Двојно Пол Сушење Рек Мултифункционален

Тип : КатМонтирани Сушење Рек / Боја : Сребрена / Материјал : не ' Рѓосувачки Челик / Големина : Како што е Пр

DEN 1327.20
JQDMBH Сушење Полици,Количка за Перење Рек Перење Алуминиум Легура Облека Сушење Полици Кат Виткање Крпа Решетката
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JQDMBH Сушење Полици,Количка за Перење Рек Перење Алуминиум Легура Облека Сушење Полици Кат Виткање Крпа Решетката

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Обл

DEN 1920.00
ZCXBHD Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Простор за Заштеда на Облека Сушење Рек Ѕид Монтирани Стигнале Огромен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZCXBHD Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Простор за Заштеда на Облека Сушење Рек Ѕид Монтирани Стигнале Огромен

Високо Квалитетен материјал:Направени од не ' рѓосувачки челик,rustproof, лесно да се чистат со влажна мек�

DEN 254.40
WOYIN Облека Сушење Багажник,Свитлива 2-Ниво Стабилна Затворен Airer,Слободна Стои Перење Стои со Висина-Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WOYIN Облека Сушење Багажник,Свитлива 2-Ниво Стабилна Затворен Airer,Слободна Стои Перење Стои со Висина-Прилагодлив

▲Тешкидолжност : рамката е направен од висококвалитет на челични цевки со пластични спреј површината, �

DEN 6792.00
Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Перење И Сушење Рек Тешки Расклопна Виткање Сушење Рек Балкон Сушење Рек Затворен Невидливи Телескопски

Удобен & Стилски Дизајн : Ѕид перење и сушење решетката има удобен и стилски дизајн, нерѓосувачки челик м

DEN 4981.44
GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GEJUE Количка за Перење Рек Двојно Пол Виткање Прилагодливи Облека Закачалка со Универзална Тркала за Внатрешна

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

DEN 1684.80
CZYNB Облека Сушење Полици Нерѓосувачки Челик Облека Рек Мултифункционален Расклопна Затворен Сушење Рек Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CZYNB Облека Сушење Полици Нерѓосувачки Челик Облека Рек Мултифункционален Расклопна Затворен Сушење Рек Лесно

▲○▲МултиЦел : Овој Сушење Решетката е Погодна за Многу Сценарија, Како на пример Спалната соба Дневна �

DEN 5274.96
NA Домаќинство Ѕид Виси Облеката Рек Патување Преносни Виткање Облека Рек Пластични Облека Рек Облека Рек Foldingwallhanger-Зелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NA Домаќинство Ѕид Виси Облеката Рек Патување Преносни Виткање Облека Рек Пластични Облека Рек Облека Рек Foldingwallhanger-Зелена

Производот категорија : виси облеката закачалка.Материјал : пластика.Боја : виткање ѕид закачалка розов

DEN 525.60