• Неодамнешно
JIAH Облека Сушење Багажник, Перење, Алишта, Алишта, 201 од не ' Рѓосувачки Челик, 60 cm (Боја : 201 Edelstahl, Големина : 50 cm)

JIAH Облека Сушење Багажник, Перење, Алишта, Алишта, 201 од не ' Рѓосувачки Челик, 60 cm (Боја : 201 Edelstahl,

Buyers rating:
DEN 7187.04

Количина на стоки

Повлечете ја надвор од ѕидот да го прошири капацитетот и само капакот назад како ако тоа не се користи.Ние имаме професионална услуга по продажбата да ти одговорам и со нетрпение очекуваме да вашата набавка.Ако ви требаат повеќе дом производи, можете да кликнете на мојата продавница и потоа оди во мојата продавница да се купи!Име : Облека закачалка / сушење rack Size : Како што е прикажано на сликата (ако нема големината на сликата, ве молиме контактирајте со нас за барањето)Погоден за : Бања, Балкон, Хотел, Коридор, Отворено итн.Ве молиме проверете ја големината пред да се јадат за да се види дали тој може да да ги задоволат вашите потреби.Робустен материјал - на сушење решетката може да се направи на трајна и стабилна нерѓосувачки челик на 304 нерѓосувачки челик / 201 од не ' рѓосувачки челик, кои можат да носат тежината на влажни миење или влажни миење.Добредојдовте на нашиот продавница, ние имаме различни облека закачалки од кои можете да изберете.Лесен, лесен за да го отворите и затворите; погодно за компактен складирање; може да се користи во затворени простории или на отворено; може да се користи во езерото вили, плажа вили, кампување/campgrounds или покрај базен да се исуши надворешна опрема, крпи, костими за капење, итн.Ви благодариме за вашата поддршка од нашата продавница.Ние ќе обезбедиме 30-ден грижете се-слободен врати период.Teleskopfalt - На сушење рек работи Faxtyly да се зачува простор.Ако имате било какви прашања или редоследот на прашања поврзани за време на употреба, ве молиме контактирајте со нас во време за да се постигне задоволително решение.За внатрешна и надворешна употреба - идеален за секаде каде што виси соба е потребно.Тоа не е лесно да ' рѓа или да се прекине.Поради снимање ефект ќе има intude хроматските аберации, ве молиме да не го купите, ако имате нешто во врска со тоа!Ве молиме проверете ја пред да купите ако големината на производот сте го купиле вклопува и проверете дали прима адреса не е во ред!Гајба : Облека рек / закачалка * 1 (Други производи кои се референтни статии или подароци)известување : ве Молиме забележете дека поради светлосни ефекти brightness / contrast settings, итн.Остатокот безбедно по-продажбата на услугата : ви Благодариме за купувањето ако имате било какви прашања во врска со приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка Се!.Совршен за спална соба, бања, дневна соба, балкон, сон, нови простории, гардероба, канцеларија, хотел итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ги реши проблемите со производ.Обезбедување на квалитет-Ние гарантираме дека производите што се добиваат сите високо-квалитетни производи.Ако имате прашања од По-Продажбата на, ве молиме, не грижете се, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, како е можно поскоро.По приемот на стоката, да се провери дали содржината на пакетот се заврши и дали тие се оштетени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZHONGTAI Количка за Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Стои Tripod Грб Ги Количка за Алишта за Сушење Багажник, Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHONGTAI Количка за Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Стои Tripod Грб Ги Количка за Алишта за Сушење Багажник, Прилагодливи

Зошто да се избере нашиот перење и сушење рек : Тоа дава простор за сува облека, листови, облека итн.Облек

DEN 3149.52
Облека Сушење Багажник, Ѕидот за Монтажа на Облека за Пропелер Расклопна Облека Сува Полици со 18 Облека Штипки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Сушење Багажник, Ѕидот за Монтажа на Облека за Пропелер Расклопна Облека Сува Полици со 18 Облека Штипки

【Висок Квалитет】Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет полно работно место алуминиум и

DEN 1708.80