• Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Nokia Lumia 930 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Nokia Lumia 930 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Buyers rating:
DEN 383.52

Количина на стоки

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.).Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Пријателски Потсетување : 1.Не за допир ID отпечаток.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. 2. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај. 3.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина. 4.Да се чува далеку од било какви остри предмети.5.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Водоотпорен Телефон Случај Преносни Транспарентен ПВЦ Подводни Мобилен Телефон Торбичка Сува Торба 2 ПАРЧИЊА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Водоотпорен Телефон Случај Преносни Транспарентен ПВЦ Подводни Мобилен Телефон Торбичка Сува Торба 2 ПАРЧИЊА

Водоотпорен Телефон Торба е идеален за плажи, пливање, рафтинг, сурфање, риболов, едрење, нуркање, пловењ

DEN 1924.80
IMIKEYA Универзална Водоотпорен Случај, Телефон Торба Екран на Допир Водоотпорен Запечатени Лебди Торбичка Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IMIKEYA Универзална Водоотпорен Случај, Телефон Торба Екран на Допир Водоотпорен Запечатени Лебди Торбичка Телефон

Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, не е лесно да се оштети, трајни, можете да го користите за

DEN 700.80
Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

1.2019 нов цртан филм дизајн ви овозможува да стане фокусот на играта, кога ќе играат 2 Совршена заштита : Ун

DEN 1905.60
Jorzer Универзална Водоотпорен Телефон Случај Преносни Транспарентен ПВЦ Подводни Мобилен Телефон Торбичка Сува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jorzer Универзална Водоотпорен Телефон Случај Преносни Транспарентен ПВЦ Подводни Мобилен Телефон Торбичка Сува

Во прилог на обезбедување водоотпорен заштита за вашиот телефон, Водоотпорен Телефон Торбичка, исто та

DEN 322.08