• Неодамнешно
МЕУР МЕЧКА Новороденче Swaddle,Органски и Памук Прилагодливи, Бебе Бебе Swaddle Спиење Вреќи, Поставете 3-Pack,0-3 Месеци

МЕУР МЕЧКА Новороденче Swaddle,Органски и Памук Прилагодливи, Бебе Бебе Swaddle Спиење Вреќи, Поставете 3-Pack,0-3

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Совршен за новородените бебиња : Нашето бебе swaddle вреќи се специјално дизајнирани за новородените бебиња на возраст од 0-3 месеци.Тие се 21 x 26 инчи, фитинг бебиња до 26 инчи висина.Добар Квалитет : Нашата новороденче swaddles се направени од 100% чист памук која е светлина, удобно и да дише.Нашето бебе swaddles може да се задржи вашето бебе совршено завиткани, пријатно, и да спие мирно.Згора на тоа, нашите бебе заврши swaddles во убави бои нема да исчезнат или да се намали.Тие се машина перат.Лесен за Користење : Swaddle вашиот мал ангел безбедно, удобно и удобно со нашата доенечка swaddles.Својата " модерен дизајн вклучува нога џеб и прилагодливи кука и јамка табови кои се зацврсти безбедно над детето е во градите.Не користите во малиот автомобил места.Подобрување на спиење : светлина притисок на нашите swaddle вреќи се спречи вашето бебе од сепвам рефлекс.Тие се задржи бебиња од одбивајќи себе кога нивниот грб бран околу, така што бебето може да уживаат повеќе и повеќе стабилна сон, давајќи му на вашето бебе слатка ноќ.По сефови гаранција : Меур Мечка се грижи за вас & вашиот слатка бебе.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме вратете ги во секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Новороденче Фотографија Реквизити, Бебе Виножито Шарени Заврши Фото Реквизити Новороденче Обвива Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новороденче Фотографија Реквизити, Бебе Виножито Шарени Заврши Фото Реквизити Новороденче Обвива Фотографија

【СОВРШЕН ФОТО РЕКВИЗИТИ】 : Виножито заврши додава боја на бебето живот и фотографија пука, исто така, о

DEN 344.64