• Неодамнешно
Новороденче Фотографија Обвива со Капа Бебе Слика Облека Девојка се Водат Ќебе Бебе Момче Реквизити за Бебе Фото Снимајте (Тен)

Новороденче Фотографија Обвива со Капа Бебе Слика Облека Девојка се Водат Ќебе Бебе Момче Реквизити за Бебе

Buyers rating:
DEN 479.52

Количина на стоки

Обвива мерка прибл. 160cm 40cm x (63 x 16").Се водат поврзана обвива во низа бои,тие се еластичен и да ја задржат нивната форма.Обвива се меки за да се овозможи за повеќе намени.Оваа прекрасна собата е совршена комбинација за вашиот голем новороденче фото пука.Тие ќе ви донесе екстра специјално допир на вашето новороденче фотографија сесии.Хаубата и завиткајте се вклучени во оваа понуда.Миење на рацете во ладна вода и полагање на рамен да се исуши за најдобра нега.Убава новороденче фото проп продавница која има најдобар од најдобрите за вашето новороденче фотографија потреби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3Pc Новороденче Фотографија Ќебе Заврши Реквизити Бебе Бебе Момче Девојка Фото Снимајте Претставувајќи се Обвива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3Pc Новороденче Фотографија Ќебе Заврши Реквизити Бебе Бебе Момче Девојка Фото Снимајте Претставувајќи се Обвива

Големина : Хет—25 * 18 cm / 9.8 * 7.1".Заврши—60 * 165 см / 23.6 * 65.0".Секој Проп Можете Да го Користите Со Сам,Донесе Пов

DEN 599.76