• Неодамнешно
Carnelian Камен Флорални Дизајн Кревет Агол Табела Врвот Octagonal Мермер Кафе на Маса Врвот Size 12 x 12 Инчи

Carnelian Камен Флорални Дизајн Кревет Агол Табела Врвот Octagonal Мермер Кафе на Маса Врвот Size 12 x 12 Инчи

Buyers rating:
DEN 6720.00

Количина на стоки

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат во кафе, чај со вашите гости.Рачно изработени во Индија со умирање Пломба Работа, Pietra Dura Уметност од страна на Квалификувани Занаетчии кои се потомци на оние семејства кои ја изградиле Таџ Махал.Оваа Табела Врвот има полиран финиш.Едноставно ја бришам Маса со Влажна Крпа за да се задржи во Потрага Убава со Минимално Одржување.Додава висок стил на било Дневна Соба, Ходникот, Балкон, Спална, Кујна, Канцеларија, Патио, Тревник & Градина со оваа Елегантна и Современа Табела Врвот, која може да се користи како Кафе на Маса, од Страна на Маса, на Крајот на Маса, Патио Маса, Канцеларија Состанок на Маса, Ресторан & Бар Маси.Големина на & Материјал : Дијаметар-12", Дебелина - 15-20mm.Премиум Квалитет Индискиот Мермер и Полу Скапоцени скапоцени камења се Користат.Ако Сте Во Потрага За Нешто Прилагодите, Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Го Направи За Вас, Како На Вашиот Дизајн, Големина & Форма.На semiprecious камења инкрустирани се како што следува 1. Lapis Lazuli Сина камен 2. Malachite - Зелен камен 3. Тиркизна Светло Сина 4. Carnelian Црвениот Портокал 5. Мајка на Бисер - Бело сјајна 6. Abalone Школка Шарени Сјајна 7. Џаспер Браун Пакетот вклучува Табела Врвот Само.Пакување во екстра-густа пена амортизирање & силна картонот или ПВЦ кутија.Нозете, Стои или Бази не се вклучени во пакет.Ова е само Табела Врвот & Base / Нозе не се вклучени.Ако сакате База / Нозе ние ќе го добие прилагоди во Дрво / Мермер како на вашите барања.Купувачот мора да ги плати Обичај давачки или други даноци, ако сите применливи во земјата на дестинација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

48 x 48 Инчи Црн Мермер Ресторан Табела Врвот Луксузен Уметност Канцеларија Состанок Табела Врвот Домот, Декоративен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

48 x 48 Инчи Црн Мермер Ресторан Табела Врвот Луксузен Уметност Канцеларија Состанок Табела Врвот Домот, Декоративен

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

DEN 1824.00
Уникатен Дизајн Флорални Уметност Инкрустирани Тревник Табела Врвот Бел Мермер Ресторан Табела за Ходникот Соба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Уникатен Дизајн Флорални Уметност Инкрустирани Тревник Табела Врвот Бел Мермер Ресторан Табела за Ходникот Соба

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

DEN 2100.00
Кралската Изгледа Мермер Ресторан Табела Врвот и Шарени Цвеќиња Дизајн Инкрустирани Dinning Соба Табела Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кралската Изгледа Мермер Ресторан Табела Врвот и Шарени Цвеќиња Дизајн Инкрустирани Dinning Соба Табела Големина

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

DEN 1646.40