• Неодамнешно
36 x 36 Инчи Бел Мермер Кафе на Маса Врвот рачно изработени Dinning Табела со Прекрасни Цветни Дизајн

36 x 36 Инчи Бел Мермер Кафе на Маса Врвот рачно изработени Dinning Табела со Прекрасни Цветни Дизајн

Buyers rating:
DEN 8399.76

Количина на стоки

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вечера, на кафе, чај со вашите гости.Рачно изработени во Индија со умирање Пломба Работа, Pietra Dura Уметност од страна на Квалификувани Занаетчии кои се потомци на оние семејства кои ја изградиле Таџ Махал.Оваа Табела Врвот има полиран финиш.Едноставно ја бришам Маса со Влажна Крпа за да се задржи во Потрага Убава со Минимално Одржување.Додава висок стил на било трпезарија, Цртање Соба, Ходникот, Балкон, Кујна, Канцеларија, Патио, Тревник & Градина со оваа Елегантна и Современа Табела Врвот, која може да се користи како Кафе на Маса, од Страна на Маса, на Крајот на Маса, Патио Маса , Ресторан & Бар Маси.Големина на & Материјал : Дијаметар-36",Дебелина-20-25мм.Премиум Квалитет Индискиот Мермер и Полу Скапоцени скапоцени камења се Користат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

48 x 48 Инчи Црн Мермер Ресторан Табела Врвот Луксузен Уметност Канцеларија Состанок Табела Врвот Домот, Декоративен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

48 x 48 Инчи Црн Мермер Ресторан Табела Врвот Луксузен Уметност Канцеларија Состанок Табела Врвот Домот, Декоративен

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

DEN 1824.00
Кралската Изгледа Мермер Ресторан Табела Врвот и Шарени Цвеќиња Дизајн Инкрустирани Dinning Соба Табела Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кралската Изгледа Мермер Ресторан Табела Врвот и Шарени Цвеќиња Дизајн Инкрустирани Dinning Соба Табела Големина

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

DEN 1646.40
Уникатен Дизајн Флорални Уметност Инкрустирани Тревник Табела Врвот Бел Мермер Ресторан Табела за Ходникот Соба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Уникатен Дизајн Флорални Уметност Инкрустирани Тревник Табела Врвот Бел Мермер Ресторан Табела за Ходникот Соба

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

DEN 2100.00