• Неодамнешно
Freebily Универзална Пластични Тишина Фан Сечилото Замена 5/7 Остава со Орев Покритие за 16 Инчен Домаќинство Стои Пиедестал Фан Табела Fanner Фан Додатоци Тип На Една Голе?

Freebily Универзална Пластични Тишина Фан Сечилото Замена 5/7 Остава со Орев Покритие за 16 Инчен Домаќинство

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Универзален пластичен тишина фан сечилото 5/7 остава со орев покритие за 16 инчен домаќинство стои пиедестал фан табела fanner фан додатоци.Направени од високо квалитетни пластични или алуминиумски материјал, лесни, не-токсични, цврсти и трајни производи за долго време, не е лесно да се скрши или да се деформира.Овој фан сечилото е дизајниран со 5/7 лисја, ниско ниво на бучава и способни да го издржат висока температура.Алуминиум фан сечилото има целосна додатоци.Едноставен за инсталација и употреба, само се стегне орев капак.Лесно да се чисти, може да се мијат директно со вода, со повеќе погодност за вашиот секојдневен живот.Вистинска замена дел, кој е погоден за повеќето стои пиедестал фан или на маса fanner.Ве молиме потврдете го големината пред ставање на ред.Сет Вклучуваат : 1 Pc Фан на Ножот, 1 Pc Орев Покрие Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични, Алуминиумски Боја : Сива (како слики прикажани) Големина : Радиус : 17.5-18cm/7-7.2 инчен Дијаметар : 35cm/14 инчен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EIKdoulf02 Преносни Мини Вентилаторот за Ладење на Воздухот Кулер Компресор Соларна Енергија LED Светилка Кампување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EIKdoulf02 Преносни Мини Вентилаторот за Ладење на Воздухот Кулер Компресор Соларна Енергија LED Светилка Кампување

♫ Трајни Изградба : Да се обезбеди траен сила и да го користите, ова лични фан е стручно направена со кор�

DEN 575.76
Wishwin Суета Огледало Полнење Фан Пренослива Батерија Ниска Nosie за Патување Спорт Отворено Кампување Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wishwin Суета Огледало Полнење Фан Пренослива Батерија Ниска Nosie за Патување Спорт Отворено Кампување Канцеларија

Ефикасна напојување и конверзија коло може да се минимизира загубата, штедење енергија и заштита на жив

DEN 383.76
Рачни Фан Батерија Управувана Клип На Фан Биро Фан Задржете Преносни Вентилатор За Шетач Автомобил неблагодарна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рачни Фан Батерија Управувана Клип На Фан Биро Фан Задржете Преносни Вентилатор За Шетач Автомобил неблагодарна

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1164.00
LZQBD Фанови,Осцилирачки Кула Фан со Далечински Управувач, Стои Кат Фан со 3 Брзини,8H Тајмер за Ладење Вентилатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LZQBD Фанови,Осцилирачки Кула Фан со Далечински Управувач, Стои Кат Фан со 3 Брзини,8H Тајмер за Ладење Вентилатор

Ефикасен и Тивок : Таа Користи Високо Квалитетни Моторни Опрема, Силна Моќ, Неспокојот на Работата и Нис�

DEN 2368.80