• Неодамнешно
huiyueqiche понеделник Цвеќиња Черепот Табела Тркач за трпезарија, Кујна, Свадба, Одмор Партија Табела Оркестарот 13x70

huiyueqiche понеделник Цвеќиња Черепот Табела Тркач за трпезарија, Кујна, Свадба, Одмор Партија Табела Оркестарот

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Димензии : 13 x 70 инчи / 13 x 90 инчи, погоден за маси кои можат да се сместат 4-8 луѓе.Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер; издржливи и отпорни на топлина,не shrinkle, навремено слободни и машина перат.Совршена Декорација : Нашата маса тркачи лесно можат да се облекуваат вашата трпезариска маса,кафе на маса,банкет маса, прием на маса, да се создаде убава простор за вас.Повеќе Прилики : На маса тркач ќе благодат секоја прилика Железо на ниско прилагодување.Може да се користи повторно и повторно.Не кајгана.Забелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1 - 2 см (0.4" - 0.8") отстапувања поради прирачник за мерење.Поради различни светлина и екранот, боја може малку да се разликуваат од производ.Се надевам дека ќе разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WANGNINGCHAO Градина Свадба Декорација Покачена Круг Позадина Свадба Лак, Круг Позадина Поддршка, Роденден Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WANGNINGCHAO Градина Свадба Декорација Покачена Круг Позадина Свадба Лак, Круг Позадина Поддршка, Роденден Декорација,

Нашата продавница гарантира дека сите производи се сосема нов!.Погоден за повеќето наврати.Нашата прод�

DEN 3561.84
SIGOUYI Домот Placemats со Појавување на Масата Тркач, Минималистички Апстрактни Геометриски Уметност Шема Топлина-Доказ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SIGOUYI Домот Placemats со Појавување на Масата Тркач, Минималистички Апстрактни Геометриски Уметност Шема Топлина-Доказ

【QUALITYT ТКАЕНИНА】На трпезариска маса тркач и маса душеци се направени од памук, лен, wearproof, суши многу брз

DEN 551.76