• Неодамнешно
Извезена Пеперутка Табела Тркач ,Applique Флорални Пеперутка Cutwork Везени Табела Лен, Домашна Кујна Јадење Tabletop Декорација, Тркач 13×68(33x172cm), Пролет Боја

Извезена Пеперутка Табела Тркач ,Applique Флорални Пеперутка Cutwork Везени Табела Лен, Домашна Кујна Јадење

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Лен.Деликатна Крои и светла applique флорални пеперутка cutwork везени Велигден пролет дизајн.Со добар квалитет и издржливи структура на давање долготрајна употреба и ги зачувува вашите мебел.Совршен за домашна кујна трпезарија табела врвот украси.Добро за секојдневна употреба,градина,партии, Велигден,денот на Благодарноста,празници и сл.Добро за секојдневна употреба,градина,партии, Велигден,денот на Благодарноста,празници и сл.Машина или рака изми, малку железо.Зошто да се користи Tablecloth?На трпезариска маса е некомплетна без табела Tablecloth,тоа може да се задржи вашата маса се чисти и, исто така, ги красат вашата маса .Оваа светла tablecloth имаат applique флорални пеперутка cutwork везени ракотворби Велигден пролет дизајн го прават поубав и поседуваат пролет/лето атмосфера.На Tablecloth имаат различна големина .Можете да изберете големина во согласност со вашето барање.Ние создаваме и да ги инспирира нив за современото живеење.Ние се обидуваме моето најдобро да ги задоволат вашите потреби од различни аспекти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Камен Изми Оптички Бел Лен Тркач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Камен Изми Оптички Бел Лен Тркач

20 x 67 100% ЛЕН.Боја : ОПТИЧКИ БЕЛА.Prewashed 100% Европскиот лен.Исклучително мека и убава на допир и се погледне т

DEN 1007.76