• Неодамнешно
GRANDDECO Пролет Daisy Табела Тркач,Cutwork Везени Flowery Табела Лен, Домашна Кујна Јадење Tabletop Декорација, Тркач 13×83, Пролет Боја

GRANDDECO Пролет Daisy Табела Тркач,Cutwork Везени Flowery Табела Лен, Домашна Кујна Јадење Tabletop Декорација,

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

100% Полиестер.Деликатна Крои и светли цвеќиња daisy cutwork везени Велигден пролет дизајн.Со добар квалитет и издржливи структура на давање долготрајна употреба и ги зачувува вашите мебел.Совршен за домашна кујна трпезарија табела врвот украси.Добро за секојдневна употреба,градина,партии, Велигден,денот на Благодарноста,празници и сл.Добро за секојдневна употреба,градина,партии, Велигден/Пролет,денот на Благодарноста,празници и сл.Машина или рака изми, малку железо.Зошто да се користи Tablecloth?На трпезариска маса е некомплетна без табела Tablecloth,тоа може да се задржи вашата маса се чисти и, исто така, ги красат вашата маса .Оваа светла tablecloth имаат applique шарени cutwork везени ракотворби Велигден пролет дизајн го прават поубав и поседуваат пролет/лето атмосфера.На Tablecloth имаат различна големина .Можете да изберете големина во согласност со вашето барање.Ние создаваме и да ги инспирира нив за современото живеење.Ние се обидуваме моето најдобро да ги задоволат вашите потреби од различни аспекти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат