• Неодамнешно
BTIHCEUOT Загрева Вратот Подлога, Електрична Ќебе Температурата Регулирање на Интелигентни за Салон за Убавина за Спа

BTIHCEUOT Загрева Вратот Подлога, Електрична Ќебе Температурата Регулирање на Интелигентни за Салон за Убавина

Buyers rating:
DEN 249.60

Количина на стоки

Примена : За високо ниво прегревање на посебните делови, особено на грбот, вратот, рамената, колената и стомакот.Погоден за сите делови на телото.Сува Влажна Топлина Терапија : Влажна избор, парична казна спреј спреј, од една страна, на греење подлога, им помогне на ублажување на болката во мускулите и напнатост.Повеќе на Ниво на Исправка : салон За убавина спа ублажува тесни нервите и мулти ниво прилагодува температура и време, контроли температурни промени, како и поефикасно да ги ублажува физичката непријатност.Ублажување на Болката : Ублажување на тело, замор и болка, ќе се применуваат топла облога за да се болно област во форма на топла облога, за да се постигне ефект на ослободување.Лесен за Чистење : Ова електрична ќебе може да биде машина за измиени или рака мијат по контролорот е монтажни, имајќи го хигиенски, мека и издржливи.Функција : 1. Ублажување на Болката : Ублажување на тело, замор и болка, ќе се применуваат топла облога за да се болно област во форма на топла облога, за да се постигне ефект на ослободување.2. Сува Влажна Топлина Терапија : Влажна избор, парична казна спреј спреј, од една страна, на греење подлога, им помогне на ублажување на болката во мускулите и напнатост.3. Повеќе на Ниво на Исправка : салон За убавина спа ублажува тесни нервите и мулти ниво прилагодува температура и време, контроли температурни промени, како и поефикасно да ги ублажува физичката непријатност.4. Лесен за Чистење : Ова електрична ќебе може да биде машина за измиени или рака мијат по контролорот е монтажни, имајќи го хигиенски, мека и издржливи.5. Примена : За високо ниво прегревање на посебните делови, особено на грбот, вратот, рамената, колената и стомакот.Погоден за сите делови на телото.Како да го Користите : Поврзете го приклучокот, а се стави на греење подлога на вашето тело, и да се прилагоди на температурата и должината на моќ cord Specification : Предмет Тип : Електрични Blanket Product Материјал : ABSProduct Ефикасност : Средна И Висока Температура Топла Облога за да Може Ефективно да се Ослободат Од Замор Предизвикан Од Цервикален ' рбет И да се Ослободат Од Студ Донесе Со Winter Power Снабдување на Владата : Plug In (Номинална Напон)Производ Големина : Прибл.60cm x 30cm / 23.6 x 11,8 во (Ќе Има Грешки Во Прирачник за Мерење)Спецификација за Производ : НИ Приклучок (110 V) Пакет Листа : 1 x Електрични Blanket1 x Монтажни Моќ Cord1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Electric Blanket
Product Material:
ABS
Product Efficacy:
Medium And High Temperature Hot Compress Can Effectively Relieve The Fatigue Caused By The Cervical Spine And Relieve The Cold Brought By Winter
Power Supply Mode:
Plug In (Rated Voltage)
Product Size:
Approx.60cm x 30cm / 23.6 x 11.8in (There Will Be Errors In Manual Measurement)
Product Specification:
US Plug (110V)
Package List:
1 x Electric Blanket :
1 x Detachable Power Cord :
1 x User Manual :

Купувачи како што сакаат

LKDFHE Транспарентен ПВЦ Маса Крпа, Пластични Кристал Табела Покрие Водоотпорен за Семејството трпезарија, Отворено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LKDFHE Транспарентен ПВЦ Маса Крпа, Пластични Кристал Табела Покрие Водоотпорен за Семејството трпезарија, Отворено

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Оваа транспарентна пластика tablecloth е лесно да се чисти и одржува.Само избришете ја с

DEN 1151.76
YOYORUN Јасно Биро Покрие Заштитник 36 x 110 Инчен,1.5 мм Дебел,за Трпезариска Маса или Биро за Статистика.Транспарентен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YOYORUN Јасно Биро Покрие Заштитник 36 x 110 Инчен,1.5 мм Дебел,за Трпезариска Маса или Биро за Статистика.Транспарентен

користете:се заштити вашиот дрвен мебел, трпезариска маса, стакло, мермер, од не ' рѓосувачки челик врво

DEN 1367.76
Индивидуализира 1.0 мм Дебел Круг Надградена Верзија Јасно Табела Покрие Заштитник,Без Пластични Мирис Трпезариска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Индивидуализира 1.0 мм Дебел Круг Надградена Верзија Јасно Табела Покрие Заштитник,Без Пластични Мирис Трпезариска

Обезбеди кориснички услуги : Можете да одат на Coyang storefront,Имате прашање за Coyang да контактирате со нас.Мо

DEN 403.20
Индивидуализира 1.0 мм Дебел Нова Верзија Јасно Тркалезна Маса Маска, Пластика Тркалезна Маса Заштитник, Тркалезна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Индивидуализира 1.0 мм Дебел Нова Верзија Јасно Тркалезна Маса Маска, Пластика Тркалезна Маса Заштитник, Тркалезна

Обезбеди кориснички услуги : Можете да одат на Coyang storefront,Имате прашање за Coyang да контактирате со нас.Мо

DEN 664.80
Индивидуализира 1.0 мм Дебел Надградба Мирис Табела Покрие Јасно Пластика Биро Заштитник Круг Водоотпорен Tablecloth
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Индивидуализира 1.0 мм Дебел Надградба Мирис Табела Покрие Јасно Пластика Биро Заштитник Круг Водоотпорен Tablecloth

Обезбеди кориснички услуги : Можете да одат на Coyang storefront,Имате прашање за Coyang да контактирате со нас.Мо

DEN 1879.20
Yaheetech 3 Пати Дрвени Масажа Кревет и Црна Салон Фах Сет, Количка & Преносни Масажа Каучот Салон Кревет w/Backrest/потпирачи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yaheetech 3 Пати Дрвени Масажа Кревет и Црна Салон Фах Сет, Количка & Преносни Масажа Каучот Салон Кревет w/Backrest/потпирачи

Answer : ___________________________ NOTE : Оваа група е предаден во повеќе пакети (еден објект еден пакет на услуги), и разл

DEN 4319.76