• Неодамнешно
3 Пакет Водат Tablecloth Spandex Табела Здолништа за Правоаголник Маси Перат Навремено Отпорни Табела ги Опфаќа 6ft и Опремени Табела Здолништа за Tradeshows,Банкети или Ресторан

3 Пакет Водат Tablecloth Spandex Табела Здолништа за Правоаголник Маси Перат Навремено Отпорни Табела ги Опфаќа

Buyers rating:
DEN 1655.76

Количина на стоки

????Роман Едно Парче Дизајн : Овие 3 еез водат spandex табела ги опфаќа усвојување на романот дизајн метод да се интегрираат опремени табела капак и табела здолниште во едно парче.Вие не треба да потрошите повеќе време на шопинг одделно за tablecloths и табела здолништа.Вие не треба да се грижите за боја за појавување на tablecloths и табела здолништа,она што ви треба е само нашата Еден-Парче Дизајн табела ги опфаќа.Овие домот табела здолништа се 72" во должина од 30" во ширина.Perfece за 6 метри стандард виткање маса. ????Високо Квалитетен и Издржлив Материјал : Овие табела здолништа се направени од дебел и premiumquality spandex ткаенини,што ги направи мека, еластичен и strudy чувствуваат,трајни и еднократно.Ткаенината е навремено слободни и отпорни на дамки.Домот возбудува дизајн ќе направи било табела во нагласување.Thanksto на ткаенина, секоја згодна billow го задржува својот облик, овие табела здолниште ќе остане елегантен изглед во текот на целиот настан.Мијат и тоа ќе изгледа како ново секој пат кога ќе го користите за било која пригода или настан. ????Лесен за Инсталација : Поради удобен и внимателен дизајн,нема алатки се потребни.Вие не треба да tablecloth клипови и други алатки за да линк tablecloth и табела здолниште ,може да се земе повеќе време на наредете вашиот табела setup.Само треба да ги повлече над банкет или шоу на маса, а потоа користете вашата рака да ги покрие целата маса, од глава до пети за да одговара на вашите табела подобро.Еден елегантен табела е само пред вас.Тие се направи украсување брзо и лесно.Нашите табела здолништа се земе вашата маса од досадно да се зачудувачки. ????Совршен за Повеќето Ocasions : Нашата spandex табела здолништа се совршени за на свадба приеми, партија,бебе туш,бонбони торта десерт лекување на храна маса,формално банкет работи,вклучена маса,шоу настани,хотел приеми.Делот spandex табела ги опфаќа мора да биде вашиот најдобар избор како занаетчиски саем прикажува, накит покажува на екранот, за десерт екранот,итн.Користење на нашата spandex табела здолниште може да ви помогне да ги покрие сите материјали кои сакаат да го сокријат под маса,која може да даде уредни и елегантен изглед на вашата маса. ????Одлична Услуга : Брза испорака, времето за испорака е 1-2 дена.Ние и ветуваме на овие spandex табела опфаќа се со висок квалитет, Но ако не ви се допаѓа нив, ве молиме да не се грижи и да ги споделите со нас.ние ќе одговорен за оние Ниска веројатност несреќа наредби, ние може да направи реконструкција или да испраќате нови една за слободни или други решение на сакате.Поради долгото време на превозот,некои брчки може да се случи, тоа е nomal.Само го користите за миење за кратко време перење или пеглање ги нежно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат