• Неодамнешно
CIPAZEE Розово Злато Sequin Tablecloth - 60x100inch Сјајот Декорација за Божиќ Brithday Свадба Искра Розово Злато Tablecloth Сјајна Табела Лен

CIPAZEE Розово Злато Sequin Tablecloth - 60x100inch Сјајот Декорација за Божиќ Brithday Свадба Искра Розово

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

1.Совршен за декорација во разни прилики, свадба, забава, роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, душо маса, бебе туш, празник активност, дипломирањето, прослава, dinning. 2.Функција : Нуди искра ефект во lamplight или сончева светлина, додадете high-end луксуз и сјајот на сцена ви се украсени. 3.Материјал : Ткаенина покриена со Висок Квалитет Светкавиот Круг Sequins, УКИНАТА РАБОТ, повеќе домот од вообичаеното tablecloth со специјален дизајн. 5.【Топло Совети】 : Како карактеристиките на sequin ткаенина, некои sequins падне на работ време на сечење и шиење.Кога ќе се земе од sequin tablecloth од пакет, ако некои sequins падне, тоа е нормално, не квалитет проблем.Само тресете исклучите овие sequins надвор пред употреба.Боја : Розово Злато.Големина:60x100 Инч.Количина : 1 PC.Оваа sequined tablecloth е добар избор.Нашите специјални sequined tablecloth е совршена, како tabletop додаток, свадба, свадба или бебето партија, партија, ноќта на Вештерките, или дури и како подарок.Имаме наша сопствена фабрика за производство на високо-квалитетни sequin ткаенина tablecloths, и ние се надеваме да се обезбеди најубавиот украс за вашата партија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини

Живописни гранка шема додава визуелни интерес и личност јадење.Нема боја крварење (исчезнува), навремен

DEN 431.76
ACUIPP Транспарентен Tablecloth,ПВЦ Tablecloth,Матирано Анти-Scalding Табела Филм,Перат Tablecloth,за Кујна,Канцеларија,Ресторан,Cuttable
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ACUIPP Транспарентен Tablecloth,ПВЦ Tablecloth,Матирано Анти-Scalding Табела Филм,Перат Tablecloth,за Кујна,Канцеларија,Ресторан,Cuttable

Материјал : Еколошки Пвц, Занаетчиство, Мека Текстура, СолзаОтпорни, се Изедначи Површината, Лесно да се

DEN 631.20