• Неодамнешно
Cjmyibei Tablecloths Полиестер Уметност Шема Маса Крпа за Кујна Dinning Табела Перат Табела Маска за Партиите Свадба Пикник 54X54 459569377

Cjmyibei Tablecloths Полиестер Уметност Шема Маса Крпа за Кујна Dinning Табела Перат Табела Маска за Партиите

Buyers rating:
DEN 671.76

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : Направен Од 100% Памук, Ова Tablecloth Достапни Во Различни Големини, Па Можете Да Го Најдете Оној Кој Одговара На Право Со Вашата Маса.Нашите Производи Се Дизајнирани Во Европа.Лесно Нега, исто Така, Може да Работат Како Табела Декорација На Божиќ Или Денот на Вљубените.Practicability : Изработка На Овој Правоаголна Cartoonart Моделот Табела Покрие Донесува Јасни И Лесни Тонски, Тоа Има Ефект Дека го Поттикнува Луѓето Апетитот, Ви Дава Не Само Слатко Чувство, Но се Подигне Интересот за Време на Јадење.За Производот : Прекрасна Сезонски Печати Донел Во Есен Бои Носи Убавината На Сезоната Директно До Вашиот Одмор Табела.Достапни Во Различни Големини И Форми.Додадете За Појавување На Додатоци Од Истата Колекција Да Го Направите Да Изгледа Дури И Повеќе Поканува На Вашите Гости.За Собирање : Да Се Донесат На Боја И Духот На Уметноста Шема Во Вашиот Дом Со Нашата Вештина Шема За Собирање.Секој Производ Во Оваа Колекција Ќе Додадете Рустик И Префинет Изглед На Вашиот Ентериер, Оставајќи Со Некои Поставен Победи-Ако-Можете-Да-Село Атмосфера.Доаѓа Во Две Бои Начини : Беж И Сина.За Бренд : Cjmyibei Е Една Дестинација За Луѓе Кои Сакаат Добро Curated Собирање На Стара И Софистицирани Табела & Кујна Лен.Дизајниран За Да Додадете Некоја Автентична Европската Допир Да Вашиот Дом, Секоја Колекција Е Работа Во Уметноста Со Себе Интригантна Детали, Уметнички Модели, Прекрасен Текстури И Богати Бои.Од Современи Теми За Да Безвременски Класици Секој Дизајн Е Прецизно Страна Се Насликани Во Вода Боја И Потоа Стручно Направена, Па До Последниот Детал На Ткаенини Со Печати.Ние Се Гордееме На Стилски И Практични Избори Ние Нудиме Кои Се Посветени Да Ви Донесе Производи Кои Инјектираат Боја И Карактерот На Вашиот Дом.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хумор Подароци Чај Крпа, Ебам/Зелена Fck
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хумор Подароци Чај Крпа, Ебам/Зелена Fck

Лесно да се прикаже : не се сигурни како да ја покажат својата крпа?Не е проблем.Секој од нив доаѓа со при

DEN 137.52
Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,

Совршено се Вклопуваат Круг Еластична Дијаметар 32"(80 cm).Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во Цели

DEN 477.12