• Неодамнешно
ACUIPP Транспарентен Tablecloth,ПВЦ Tablecloth,Матирано Анти-Scalding Табела Филм,Перат Tablecloth,за Кујна,Канцеларија,Ресторан,Cuttable Табела Мат/1Mm/120 * 120Cm/47 * 47In

ACUIPP Транспарентен Tablecloth,ПВЦ Tablecloth,Матирано Анти-Scalding Табела Филм,Перат Tablecloth,за Кујна,Канцеларија,Ресторан,Cuttable

Buyers rating:
DEN 631.20

Количина на стоки

Материјал : Еколошки Пвц, Занаетчиство, Мека Текстура, Солза-Отпорни, се Изедначи Површината, Лесно да се Земе На, Правење на Домаќинство Полесно Чистење.Без Жиг Генерација : од Едната Страна на Tablecloth Има Матирано Текстура,Место на Текстура Страна во Близина на Табела Врвот,Без Разлика на Тоа е Стакло или Сјајна Површина, Нема да Има Меурчиња или водени жигови, со Што се Решава Досадни Проблеми.Мултифункционален Tablecloth : на Замрзнатото Проѕирна Табела Поклопецот е Водоотпорен, Не се Лизга, Намалување на Шумот, Отпорни на Топлина, Отпорно на Гребење, Масло Отпорни и Дамка-Отпорни.Тоа Може Лесно да се Отстранат Дамките (Дамки од Масло, Дамки од Кафе, Овошни Дамки), и Обезбедува широк Спектар Ofniture Заштита, исто Така, го Зголемува работниот Век.Слободно Сечење : Според Барањата, Скенирање Се Намали Произволно, Само Означете со Водоотпорен Пенкало, и Користете Остри Ножици за Намалување на должината на Означување на Линија за да се Заврши на Кроење.Индивидуализира : Ако Ви е Потребна Стандардна Големина, Можете Да го Нарачате од Нашето Големина Листа.Ако Не Можете да Најдете Големина во Големина Листа, Ни ги Испратите Производот Наслов и Потребната Големина Преку е-Маил.Тоа ги Исполнува-Одделение Стандарди, е Еколошки и Нема Формалдехид, Обезбедување Безбеден и се Грижи-Бесплатно Играње на животната Средина за Децата.Додека Обезбедување на Заштита за Theniture, Тоа Не Ќе се Скрие Оригиналниот Текстура или Боја на Theniture, Која е Убава и Практична, а се Среќава Декорација на Потребите на Модерните Луѓе.Производ Параметри : Име На Производ : Мат Транспарентен Tablecloth Material : Pvc Thickness : 1/1.5/2/3 Mm Can Се Изменуваат : Yes Shape : Rectangle Cleaning Метод : Избрише со Влажна Крпа, Исплакнете со Water Packing : 1*Транспарентна Табела Cloth Product Карактеристики : Пвц Мека Стакло Материјал, Мека Текстура, Издржливи.Матирано Дизајн, Носат-Отпорни, Нема Меурчиња или водени жигови.Водоотпорен и Нечистотија-Отпорни, Лесно да се Земе На.Може Слободно да Се Скроени да ги Задоволат Различните Потреби.Совети : бидејќи е Сосема Нов Производ, Навива и Предаден, Може да Биде Малку Мирис (Безопасни) или Брчки Кога се Прима Тоа.Остави Го во Вентилирани Место за Неколку Дена, или Притиснете Тежок Објект на Неговата оргинална Изглед.Поради Карактеристиките на Производот (Термичка Експанзија и Контракција), Големината на Tablecloth Примена е Малку Поголем Од определената Големина, Ви Благодариме за Вашето Разбирање.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил, Ние Ќе Ви Обезбедиме со Повеќето Задоволителна Услуга во Најкраток Можен рок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини

Живописни гранка шема додава визуелни интерес и личност јадење.Нема боја крварење (исчезнува), навремен

DEN 431.76
Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,

Совршено се Вклопуваат Круг Еластична Дијаметар 32"(80 cm).Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во Цели

DEN 477.12