• Неодамнешно
YAZXHJAZ Круг Tablecloth Апстракт Бран Сина Маса Крпа за Кујна трпезарија Одмор Дома Партија Пикник Партии Оркестарот

YAZXHJAZ Круг Tablecloth Апстракт Бран Сина Маса Крпа за Кујна трпезарија Одмор Дома Партија Пикник Партии Оркестарот

Buyers rating:
DEN 892.80

Количина на стоки

Соодветна Големина : 60 Инчи (152cm), Совршена Големина Го Прави Tablecloth се Вклопуваат Добро Со Вашиот Десктоп.Издржлив Материјал : Направени Од Внимателно Избрани И Целосно Тестирани Полиестер Ткаенини.Мазна Површина, Деликатни Се Чувствуваат И Лесно Да Се Исчисти.На Ткаенина Усвојува Водоотпорен Слој Технологија, Водоотпорен , Масло-Доказ И Дамка-Отпорни.Поставен Дизајн : Во Комбинација Со Популарната Елементи За Декорација На Вашата Трпезариска Маса, Обезбедување На Вас Со Прекрасен Живот, Искуство.Со Единствено Еднострана Дигитално Печатење Во Боја И Термичка Технологија, Бојата Е Светла, Сликата Е Јасно, Нема Вкус, И Тоа Не Е Лесно Да Исчезнат.Широко Користење : Идеален За Секојдневна Употреба, Свадба, Ресторан, Housewarming, Роденден, Матура Партија, Банкет И Разни Фестивали Партија, Како Патриотски Ден, Ноќта На Вештерките, Денот На Благодарноста, Божиќ И Повеќе.Исто Така, Како Што Е Совршен Одмор Подарок.Квалитет На Услуга : Вашата Среќа И Задоволство Е Нашиот Главен Приоритет.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Дали Сте Во Потрага За Добар Tablecloth За Вашата Вечера Или Посебна Прилика?Имате Користено Хартија Или Пластика Tablecloths Во Минатото И Ги Најде За Да Се Истроши Брзо?Би Ви Се Допаѓа Стилски, Но И Практичен Алтернатива За Заштита На Вашата Маса Површина?Ние Имаме Решение!Направени Од Високо-Квалитет Polyester Exquisite И Точни Size Good Дамка Отпорност, Отпорност На Вода, Масло Repellency Premium Навремено Resistance Simple И Разноврсна, Погодна За Секој Occasion We Инсистира На Независни Дизајн И Ние Сме Посветени На Производство На Производи Кои Користат Материјали Од Врвен Квалитет.Се Надеваме Дека Ќе Ви Дадат Елегантна И Убава Семејството На Животната Средина.Совршено Декорирате Вашиот Дом, Модерен И Убави Подароци.Напомена : Не Кајгана Или Собори Сува.Ако Сакате Брзо Да Се Направи На Браздата Исчезне, Препорачливо Е Да Се Користат Ниска Температура За Пеглање.Машина За Миење Ладно Или Избрише Се Чистат Со Влажна Крпа.Поради Разликите Во Компјутерски Монитори Екранот, Таму Може Да Биде Боја Варијации Помеѓу Актуелната Производ И Вашиот Екран.Производ Големини Што се Мери Од Страна Доведе До Разликата Помеѓу Околу 1-2 Инчен Поради Сите Мерење Техника.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,

Совршено се Вклопуваат Круг Еластична Дијаметар 32"(80 cm).Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во Цели

DEN 477.12
FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини

Живописни гранка шема додава визуелни интерес и личност јадење.Нема боја крварење (исчезнува), навремен

DEN 431.76
Хумор Подароци Чај Крпа, Ебам/Зелена Fck
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хумор Подароци Чај Крпа, Ебам/Зелена Fck

Лесно да се прикаже : не се сигурни како да ја покажат својата крпа?Не е проблем.Секој од нив доаѓа со при

DEN 137.52