• Неодамнешно
Tablecloths Полиестер Маса Крпа за Кујна Dinning Табела Желки Перат Табела Маска за Партиите Свадба Пикник Една Големина Црна 459452257

Tablecloths Полиестер Маса Крпа за Кујна Dinning Табела Желки Перат Табела Маска за Партиите Свадба Пикник Една

Buyers rating:
DEN 1072.80

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : Направен Од 100% Памук, Ова Tablecloth Достапни Во Различни Големини, Па Можете Да Го Најдете Оној Кој Одговара На Право Со Вашата Маса.Нашите Производи Се Дизајнирани Во Европа.Лесно Нега, исто Така, Може да Работат Како Табела Декорација На Божиќ Или Денот на Вљубените.Practicability : Изработка На Овој Правоаголна Цртан филм Желка Табела Покрие Донесува Јасни И Лесни Тонски, Тоа Има Ефект Дека го Поттикнува Луѓето Апетитот, Ви Дава Не Само Слатко Чувство, Но се Подигне Интересот за Време на Јадење.За Производот : Прекрасна Сезонски Печати Донел Во Есен Бои Носи Убавината На Сезоната Директно До Вашиот Одмор Табела.Достапни Во Различни Големини И Форми.Додадете За Појавување На Додатоци Од Истата Колекција Да Го Направите Да Изгледа Дури И Повеќе Поканува На Вашите Гости.RNRNabout Собирање : Да Се Донесат На Боја И Духот На Желки Во Вашиот Дом Со Нашите Желки Колекција.Секој Производ Во Оваа Колекција Ќе Додадете Рустик И Префинет Изглед На Вашиот Ентериер, Оставајќи Со Некои Поставен Победи-Ако-Можете-Да-Село Атмосфера.RNRNabout Бренд : Cjmyibei Е Една Дестинација За Луѓе Кои Сакаат Добро Curated Собирање На Стара И Софистицирани Табела & Кујна Лен.Дизајниран За Да Додадете Некоја Автентична Европската Допир Да Вашиот Дом, Секоја Колекција Е Работа Во Уметноста Со Себе Интригантна Детали, Уметнички Модели, Прекрасен Текстури И Богати Бои.Од Современи Теми За Да Безвременски Класици Секој Дизајн Е Прецизно Страна Се Насликани Во Вода Боја И Потоа Стручно Направена, Па До Последниот Детал На Ткаенини Со Печати.Ние Се Гордееме На Стилски И Практични Избори Ние Нудиме Кои Се Посветени Да Ви Донесе Производи Кои Инјектираат Боја И Карактерот На Вашиот Дом.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хумор Подароци Чај Крпа, Ебам/Зелена Fck
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хумор Подароци Чај Крпа, Ебам/Зелена Fck

Лесно да се прикаже : не се сигурни како да ја покажат својата крпа?Не е проблем.Секој од нив доаѓа со при

DEN 137.52
Стилски Swan Пластични Tablecloth, 1 кт
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стилски Swan Пластични Tablecloth, 1 кт

1 Стилски Swan Пластични Tablecloth.Пластични tablecloth мерки 54" x 102".Пластични tablecloth за лесно чистењеup.Совршен за р

DEN 180.96
FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини

Живописни гранка шема додава визуелни интерес и личност јадење.Нема боја крварење (исчезнува), навремен

DEN 431.76
Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,

Совршено се Вклопуваат Круг Еластична Дијаметар 32"(80 cm).Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во Цели

DEN 477.12