• Неодамнешно
Cjmyibei Tablecloths Полиестер Маса Крпа за Кујна Dinning Табела Перат Табела Желка Маска за Партиите Свадба Пикник 60X60 459407264

Cjmyibei Tablecloths Полиестер Маса Крпа за Кујна Dinning Табела Перат Табела Желка Маска за Партиите Свадба

Buyers rating:
DEN 1812.00

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : Направен Од 100% Памук, Ова Tablecloth Достапни Во Различни Големини, Па Можете Да Го Најдете Оној Кој Одговара На Право Со Вашата Маса.Нашите Производи Се Дизајнирани Во Европа.Лесно Нега, исто Така, Може да Работат Како Табела Декорација На Божиќ Или Денот на Вљубените.Practicability : Изработка На Овој Правоаголна Цртан филм Желка Табела Покрие Донесува Јасни И Лесни Тонски, Тоа Има Ефект Дека го Поттикнува Луѓето Апетитот, Ви Дава Не Само Слатко Чувство, Но се Подигне Интересот за Време на Јадење.За Производот : Прекрасна Сезонски Печати Донел Во Есен Бои Носи Убавината На Сезоната Директно До Вашиот Одмор Табела.Достапни Во Различни Големини И Форми.Додадете За Појавување На Додатоци Од Истата Колекција Да Го Направите Да Изгледа Дури И Повеќе Поканува На Вашите Гости.За Собирање : Да Се Донесат На Боја И Духот На Желки Во Вашиот Дом Со Нашите Желки Колекција.Секој Производ Во Оваа Колекција Ќе Додадете Рустик И Префинет Изглед На Вашиот Ентериер, Оставајќи Со Некои Поставен Победи-Ако-Можете-Да-Село Атмосфера.Доаѓа Во Две Бои Начини : Беж И Сина.За Бренд : Cjmyibei Е Една Дестинација За Луѓе Кои Сакаат Добро Curated Собирање На Стара И Софистицирани Табела & Кујна Лен.Дизајниран За Да Додадете Некоја Автентична Европската Допир Да Вашиот Дом, Секоја Колекција Е Работа Во Уметноста Со Себе Интригантна Детали, Уметнички Модели, Прекрасен Текстури И Богати Бои.Од Современи Теми За Да Безвременски Класици Секој Дизајн Е Прецизно Страна Се Насликани Во Вода Боја И Потоа Стручно Направена, Па До Последниот Детал На Ткаенини Со Печати.Ние Се Гордееме На Стилски И Практични Избори Ние Нудиме Кои Се Посветени Да Ви Донесе Производи Кои Инјектираат Боја И Карактерот На Вашиот Дом.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини

Живописни гранка шема додава визуелни интерес и личност јадење.Нема боја крварење (исчезнува), навремен

DEN 431.76
Стилски Swan Пластични Tablecloth, 1 кт
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стилски Swan Пластични Tablecloth, 1 кт

1 Стилски Swan Пластични Tablecloth.Пластични tablecloth мерки 54" x 102".Пластични tablecloth за лесно чистењеup.Совршен за р

DEN 180.96