• Неодамнешно
LUSHVIDA Денот на Вљубените Карирани Табела Тркач - Љубов Срцето Ткаеше Перат Микрофибер Tablecloth Декоративни Табела ги Опфаќа за Свадба Одмор Партија Кујна Dinning, 130Gsm, 14 x 10

LUSHVIDA Денот на Вљубените Карирани Табела Тркач - Љубов Срцето Ткаеше Перат Микрофибер Tablecloth Декоративни

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

100% Полиестер.Премиум Квалитет Tablecloth : Ова за Денот на Вљубените табела тркач е направен од полиестер, тоа е многу издржлив и удобно.Мазна површина и може да се здипли, fadeless и еднократно.Секој пакет вклучува 1pc.Стилски и Роман Визуелни Ефекти : Единствен печатен дизајн ќе се создаде романтична и топлината на атмосферата.Исклучителна дизајн го прави тоа фокусна точка без разлика во домот или во партијата.Изберете го ова tablecloth да се создаде свој стил.LUSHVIDA Tablecloth Големина Водич : ве Молиме мерка вашата маса големина пред купување и да се пресмета со дозволената големина за квадратна или правоаголна маса.Достапни големини : 20x20 инчен;14x70 инчен; 14x108 инчен; 14x120 инчен; 60 x 84 инчен; 60 x 102 инчен; 60 x 120 инчен; 60 инчи круг.Разноврсна Прилики : Ова правоаголник табела тркач е совршен за Денот на Вљубените.Исто така е идеален за многу внатрешна и надворешна прилики, како што партии, хотели, ресторани, кафулиња, вечери, кујни, ресторани, свадби, бебе забава, роденден, банкет и други празник партии.Лесно да се грижи : Машина перат, сува на ниска температура, да ги отстраните пред целосно да се исуши за намалување на брчки; употреба по пеглање на формални прилики (се препорачува).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boho Флорални Круг Tablecloth, со Еластична Рабови, Шарени Цвет, Чешка Дизајн, Погоден за Свадба/Банкет/Ресторан/Партија,

Совршено се Вклопуваат Круг Еластична Дијаметар 32"(80 cm).Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во Цели

DEN 477.12
FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMFUNCTEX Бела Зелена Маса Крпа за трпезарија Свадба Гранка Печати Отпорност на Вода Плоштадот Декоративни Ткаенини

Живописни гранка шема додава визуелни интерес и личност јадење.Нема боја крварење (исчезнува), навремен

DEN 431.76