• Неодамнешно
52x70inch Табела Облека за Правоаголник Маси,Акварел Флорални Сино, Страните Табела Ткаенина, Памук, Постелнина Опфаќа за Кујна Dinning Свадба,Дамка/Навремено Отпорни,Пер?

52x70inch Табела Облека за Правоаголник Маси,Акварел Флорални Сино, Страните Табела Ткаенина, Памук, Постелнина

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

☀Маса Крпа за Правоаголник Маси : 53x70inch(133x178cm) Правоаголна Маса Крпа Тркач Големина, совршена должина за 4-6 луѓе. ☀Кујнската Маса и Постелнина Табела Лен Додатоци : Направен од 30% памук + 70% burlap metarial, НАВРЕМЕНО СЛОБОДНИ и машина перат, не е лесно да исчезнат ткаенина. ☀Дома Декоративни Табела Облека : Погоден за различни прилики, како што кујна, трпезарија, партија, tabletop декорација, градини, празници, угостителство, birthday (роденден), dinning, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, градина свадба, се Многу практични. ☀Soft&Анти-навремено Tablecloth : Нашата tablecloth е комбинација на удобност на памук и зацврстување на коноп со совршена пропорција, што е повеќе навремено слободни и смали-доказ од друг материјал. ☀Машина Перат : Лесно за чистење, студено нежни, рака мие препорачува, хлор, се постават рамен да се исуши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат