• Неодамнешно
Lumenix Full LED Табличка Светлина Собранието Компатибилен со Chevy Silverado Кадилак Escalade GMC Сиера Приградски Тахо 1500 2500 3500 HD Yukon

Lumenix Full LED Табличка Светлина Собранието Компатибилен со Chevy Silverado Кадилак Escalade GMC Сиера Приградски

Buyers rating:
DEN 299.76

Количина на стоки

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ - Супер светло 18 LED чип состав, 6000 K белата светлина јасно осветлување.METERIAL НИВО НАГОРЕ - АБС материјал школка, висока пренос PC леќа, водоотпорен.ОДЛИЧНО КОМПАТИБИЛНОСТ - LED табличка светлина компатибилен со сиера 1999-2013 1500 2500 3500, gmc 2000-2006 yukon & yukon xl 1500 2500. Escalade 2002-2006 сите модели, локал 2007-2013.итн.НАДГРАДБА PLUG - Со не-поларитетот plug дизајн, plug and play.ПАКУВАЊЕТО на ПРОИЗВОДОТ - Содржи две табличка светла.Одговор и да одговори на прашања во рок од 24 часа.Составен од 18 висок интензитет ултра светла SMDs Led.Нуди супериорна осветленост & поголем интензитет на светлина излез.Одобрени на SAE & ТОЧКА. 100% строги законски да се исполнат сите регулирање на USA & Canada.Не-поларитетот smart одговара на приклучокот.Нема потреба да се грижите за погрешно конекција.Едноставно приклучете го во оригинална сијалица приклучок за потоа да започне да се користи.Lumenix посветена да обезбеди секој еден од нашите клиенти со највисок квалитет на производот и професионална услуга.Ако производот има било каков вид на неисправни, ние ќе целосно да ви се или испратете ново замена, ве молиме да се купи со сигурни во себе.Кадилак Escalade 2002-2006 Сите Модели.Escalade EXT 2007-2013. Chevrolet Лавина 2002-2013. Silverado 1999-2013 1500 2500 3500. Тахо & Приградски 2000-2006 1500 2500. Траверс 2009-2012. GMC Сиера 1999-2013 1500 2500 3500. GMC 2000-2006 Yukon & Yukon XL 1500 2500.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат