• Неодамнешно
садовите 50 Компјутери Садови Пинк, Green Пластична Плоча Со Златен Раб, Погоден за Свадба Ден на Мајката Партија Материјали Унисекс (Боја : A)

садовите 50 Компјутери Садови Пинк, Green Пластична Плоча Со Златен Раб, Погоден за Свадба Ден на Мајката Партија

Buyers rating:
DEN 9863.76

Количина на стоки

По една прекрасна партија, никогаш не ќе мора да се грижите за миење на садови.виолетова боја го прави нашето пластични панели повеќе домот, и овие транспарентен пурпурна панели се повеќе благородна кога тие искра под светлината.Овие садови се погодни за 20 луѓе и вклучуваат пурпурна пластични чинии, чаши и златна пластични садови.можете да ги задоволи вашите потреби, без купување на други садови.Прилики : родендени, забави, банкет вечери, угостителство настани, reunions, ангажирање забави, свадби, Божиќ, итн.По една прекрасна партија, никогаш не ќе мора да се грижите за миење на садови.виолетова боја го прави нашето пластични панели повеќе домот, и овие транспарентен пурпурна панели се повеќе благородна кога тие искра под светлината.Овие садови се погодни за 20 луѓе и вклучуваат пурпурна пластични чинии, чаши и златна пластични садови.можете да ги задоволи вашите потреби, без купување на други садови.Прилики : родендени, забави, банкет вечери, угостителство настани, reunions, ангажирање забави, свадби, Божиќ, итн.Боја : розова/green Size : 7.5 во 10.25 inmaterial : plastic Quantity : 50pcs Applicable број : 10 Occasions : свадби, роденден партии, ресторан buffets, кампување, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Карактеристики : reusable Our извонредна dinnerware во собата може да се чистат лесно и безбедно во машина за миење садови, а можете да ги користите директно во микровална печка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ПРИЛИКИ 150 Парче сет (25 Гости)-Свадба Пластични Плочи & прибор за јадење -за Еднократна употреба тешка категорија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ПРИЛИКИ 150 Парче сет (25 Гости)-Свадба Пластични Плочи & прибор за јадење -за Еднократна употреба тешка категорија

Премиум Тешка Категорија За Еднократна Употреба Пластични Плочи.Совршен за Свадби и специјални настан

DEN 1077.60
50Pcs Сина Пластични Плочи и Злато Сребрениот за Еднократна употреба Партија Садови Поставите Возрасни Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

50Pcs Сина Пластични Плочи и Злато Сребрениот за Еднократна употреба Партија Садови Поставите Возрасни Роденден

Опис : Висок квалитет : blue пластика плоча со златни рабови не содржи BPA, хранаодделение пластика, која мож

DEN 2306.88