• Неодамнешно
Dianova FTA018GR Tac Напад Боуви Зелена/Црна Тактички Виткање Ножеви

Dianova FTA018GR Tac Напад Боуви Зелена/Црна Тактички Виткање Ножеви

Buyers rating:
DEN 2073.60

Количина на стоки

Совршен за купување на подарок.Голема craftmanship.Мора да ги купите објект.Оваа прекрасна Tac Напад Боуви зелена/black има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде!Tac Напад Боуви зелена/црна е навистина извонреден.Детали за производот : • состојба : brand new • item SKU : сс-brk-fta018gr • информации : 13 1/2" во целина. 8" црна заврши нерѓосувачки scalloped sawback Боуви ножот.Вар зелена и црна rubberized се справи со интегриран гарда.Нерѓосувачки pommel.Lanyard дупка.Црна најлон појас обвивка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kizlyar KK0217 Senpai Тактички Tanto Нож
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kizlyar KK0217 Senpai Тактички Tanto Нож

АНИ8 Нерѓосувачки Челик Сечилото.Kraton / ABS Скали.Издржливи Kydex Обвивка w / Мулти Позиција Обвивка.Направе�

DEN 3359.76
Студената Челик SR1 Нож, OD Зелена, 4-1/2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Студената Челик SR1 Нож, OD Зелена, 4-1/2

Направена од 5mm дебелина Американски CPMS35 VN Премиум прав челик 53 / 8" OD Зелена справи со е направен од преми

DEN 3010.80
Автентични Nepalese khukuri - 12 инчи долг Нож рачно изработени Опстанок kukri-khukuri-ножеви од Непал-Калено-Изостри-Подготвен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Автентични Nepalese khukuri - 12 инчи долг Нож рачно изработени Опстанок kukri-khukuri-ножеви од Непал-Калено-Изостри-Подготвен

Рачно кован во Непал во традиционалниот метод на Фалсификување.Направени од 5160 јаглероден челик , со Ра�

DEN 3239.76