• Неодамнешно
Осветлување Групи 42 Невидливи Реверзибилна Тавански Вентилатор со Светла и Далечинска Контрола, 4 Стигнале Ножеви Фан Лустери за Спалната соба, Затворен Таванот С?

Осветлување Групи 42 Невидливи Реверзибилна Тавански Вентилатор со Светла и Далечинска Контрола, 4 Стигнале

Buyers rating:
DEN 6345.36

Количина на стоки

Инсталацијата не е Завршена Додека Фан Стабилна.7 Инчен, Уште Едно Не Е 9.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Вистински Затворен Простор Може Да Се Намали За Неколку Степени.Детали на Невидливи Тавански Вентилатор, Светло Бренд : Осветлување Групи Тип на Производ : DC Тавански Вентилатор Модел : CFL-112 Големина : 42 Инчен Материјал : Акрил, Метал, Стакло Сечилото Број : 3 Извор на Светлина : LED Правец на Опрема : 6 Опрема Вклучете Тип : Далечински Погоден за Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Стил : Нордиските/Модерна Напон : 110 V причината Зошто Ние го Избере Тавански Вентилатор, Светло?Невидливи Тавански Вентилатор, Светло Се Сега Многу Популарен со Многу Семејства, Дневна Соба, Студија, Спална соба Може да Биде Инсталиран, Многу Практични, Декоративен Ефект е Добро, се Применува Сезоната е Долга, Може да Се Користи за Четири Сезони Дури и Затворен Зима.Висока Осветленост, Ниско ниво на Потрошувачката на Енергија и Долг животен Век.8 Инчен, Можете Да Изберете Еден Да Се Инсталира. 【Димензии】Користење на Краток Надолу Род, Мерките 16" Од Таванот До Долниот дел од Фан.Тајмерот за Поставување на 1h, 2h и 4h Е Достапен со Далечински Управувач.Ако ги Красат Нашите Невидливи Тавански Вентилатор Светлата Дома, Тоа Ќе Биде Разговор на Семејството и Пријателите.Ако Имате Било какви Проблеми При Набавка, Инсталирање и Користење, ве Молиме Контактирајте го Нашиот Продавачот Во Време, Ние Ќе Ви Одговори за Прв Пат. 【3-Боја се Менува LED Светло и 6-Брзински】Нашиот Пад Тавански Вентилатор, Светло Вклучува 3 Бои Светлина, Бела Светлина/Неутрална Светлина/Топла Светлина, Тоа Може да Се Промени за Да се Создаде Различни Атмосфера Со Далечински Управувач.Тоа се Препорачува Да се Испита Физички Објекти, Тежината на Компоненти, Материјали, Ножот Звуци, и да го Видите По-продажбата и инсталациски Услуги. 【Погодна за Секој Простор 】Далечински Тавански Вентилатор Е Погодна за Сите Затворен Области : Дневна Соба, Спална соба, трпезарија, Кујна, Foyer, Коридор, Канцеларија, Гостинската Соба, Студија, Детска Соба и Сл.Две Надолу Прачки Се Вклучени, Еден Е 4.Во текот на Летото, со Користење на Напред Функција, Тоа може да го Намали Температурата; Во зима, го Користите Обратна Функција, Тоа може да се Задржи Соба Сува.2" Кога Фан на Ножот се Повлече Назад.Тоа е заштеда на Енергија и Удобно.Квалификуван Тавански Вентилатор Плус Правилна Инсталација Не Се Присутни На Безбедносни Прашања. 【Иновативниот Дизајн 】Стигнале Реверзибилна Таванот Фанови и LED Лустерот 2 Во 1.Нашата Фан Светла Се Роман, Индивидуални, Убава и Погоден за Сите Видови на Декорација Стилови.Вистинска Употреба на Инфериорни Валани Челик и Бакар облечени Алуминиум Калеми, Наместо да Бара Внимателна Разлика.Инсталација на Таванот Фан Светла Треба да се Обрне Внимание На Правилна Инсталација+Рамнотежа, Постојат Одредени Барања за Електричар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CNZXCO Кинески Тавански Вентилатор, Светло Дрво Лист Фенер Фан Лустерот Дневна Соба и трпезарија Фан на Светлина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CNZXCO Кинески Тавански Вентилатор, Светло Дрво Лист Фенер Фан Лустерот Дневна Соба и трпезарија Фан на Светлина

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 13972.56
Монте Карло 3MGMR60RZW Одметник Крајбрежни 60 Отворено Влажни Локација Тавански Вентилатор со Далечински Управувач,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Монте Карло 3MGMR60RZW Одметник Крајбрежни 60 Отворено Влажни Локација Тавански Вентилатор со Далечински Управувач,

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 20375.04
YUANFLQ Новиот Кинески Стил Електричен Вентилатор Светилка Ретро Европа и Америка Јапонски Кујна на Југоисточна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUANFLQ Новиот Кинески Стил Електричен Вентилатор Светилка Ретро Европа и Америка Јапонски Кујна на Југоисточна

Изберете Pendant Lightp ви се допаѓа да се земе дома.☀ Ова е декоративни тавански вентилатор, светло, стаклен к

DEN 13978.80
Лустерот Тавански Вентилатор, 5 Ножеви Фан со Далечински Управувач, Тавански Вентилатор со Осветлување, Летен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лустерот Тавански Вентилатор, 5 Ножеви Фан со Далечински Управувач, Тавански Вентилатор со Осветлување, Летен

❤3 бои и 6 правец на брзини прилагодливи : На таванот светлина со вентилатор може да се променат три разл�

DEN 2337.60
OMGPFR Модерна Тавански Вентилатор со Светилки, и Далечински Управувач Три-Промена на Бојата на Светлината Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OMGPFR Модерна Тавански Вентилатор со Светилки, и Далечински Управувач Три-Промена на Бојата на Светлината Прилагодливи

★ Класичен мода : На елегантно облик LED таванот вентилатор на таванот светилка, ужива освежување просто�

DEN 734.40
ATEEZ Вентилатор на Таванот Светлина Предводена DC Таванот Фанови со Светилки Молчи 6 Брзина Фан Светла со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ATEEZ Вентилатор на Таванот Светлина Предводена DC Таванот Фанови со Светилки Молчи 6 Брзина Фан Светла со Далечински

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на�

DEN 7355.28