• Неодамнешно
Важност Дома 51401-01 Enna Тавански Вентилатор, 52, Бронза

Важност Дома 51401-01 Enna Тавански Вентилатор, 52, Бронза

Buyers rating:
DEN 3196.08

Количина на стоки

КРАЈБРЕЖНИТЕ СТИЛ : се Опуштите и да уживате ветре произведена од Важност Дома тавански вентилатор.Совршен за спални соби, дневни соби, dens и playrooms.ДВАЈЦА НАВИВАЧИ ВО ЕДЕН : Функција совршен заврши натпреварот со нашата реверзибилна тавански вентилатор ножеви.Пронајдете стилот што најдобро одговара на вашиот простор.ТИВОК МОТОР : Реверзибилна, 3 брзина - моќен мотор.Може да се работи и во зима за да помогне во ротирачкото топол воздух и намалување на трошоците за енергија.Обратен проток на воздух функција ви овозможува брзо да го промените правецот на фан, за правилна распределба на воздухот.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ВКЛУЧЕНИ : Контрола на вашиот фан никогаш не било полесно!3 брзина на поставките на вашата фан, како и на светлината на излез од удобноста на лесен-за-користење далечински управувач (вклучени).СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Дали сте farmhouse декоратор или сакаат повеќе крајбрежни жалба - нашите таванот фанови може да ви помогне парче сето тоа заедно!Кој рече дека навивачите мора да бидат здодевни?.Добиете изглед сте секогаш сакаше со state-of-the-art, Важност Дома тавански вентилатор.Нашите таванот фанови се дизајнирани со нашите клиенти во умот.Секој фан обезбедува висок квалитет со тивка перформанси.Ние имаме право стил за секоја соба.Таванот фанови штедење енергија и во летни и зимски месеци и нудат естетски додаток на било декор.Нашиот далечински таванот фанови нудат врвна удобност.Сите Важност Дома фанови се поддржани од страна на ограничен живот .Без оглед на вашите потреби, постојат многу фини опции од Важност Дома.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JUULLN Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач 42in за Дневна Соба Ресторан Светлина Декоративни Традиционалните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUULLN Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач 42in за Дневна Соба Ресторан Светлина Декоративни Традиционалните

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 15494.40
Низок Профил Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, Модерен Затворен Тавански Вентилатор со Dimmable
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Низок Профил Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, Модерен Затворен Тавански Вентилатор со Dimmable

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3599.76
Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински

☀[Фан дизајн] : фан светлина ќе ги носи повеќе удобно светло извор.Високоtransmittance акрилик абажур може да с

DEN 4079.76
MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на

DEN 1149.60