• Неодамнешно
Магацин на Тифани CFL-8358REMO/CH Letta 52-Инчен 5-Сечилото Хром Запалени Кристал Сенка (Далечински Контролирани) Тавански Вентилатор

Магацин на Тифани CFL-8358REMO/CH Letta 52-Инчен 5-Сечилото Хром Запалени Кристал Сенка (Далечински Контролирани)

Buyers rating:
DEN 357.12

Количина на стоки

Светилка Тип : Кристал Тапан Лустерот.Светилки : (3) G9 40 W (не се вклучени).Прекинувач : Далечински Управувач.Реверзибилна Фан Мотор.Напон : 110-120 V 60 Hz.Таванот фанови се повеќето ефикасна опција за доведување на температурата долу и се движат застоена воздух надвор од вашата соба.Оваа запалени лустерот тавански вентилатор е совршено решение за вашата ладење и осветлување потреби.Хром сребрен финиш и целосна кристал сенка се комбинираат за да се пополни вашиот дом со возвишеност што многу ретко се наоѓа во таква функционална пакет.Појавување на сребро обоени дрвени ножеви се движат импресивна количина на воздух.Три брзина реверзибилна моторни insures ќе ја најдете точната поставка за стимулирање на вашиот комфор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

43 Инч Квадратен Невидливи Тавански Вентилатор со Лесни 3-Боја,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

43 Инч Квадратен Невидливи Тавански Вентилатор со Лесни 3-Боја,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач

Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вкло

DEN 2419.20
YINGGEXU Вентилатор на Таванот Светлина Модерната LED Земја Индустриски Дрво Тавански Вентилатор со Светла Дрвени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YINGGEXU Вентилатор на Таванот Светлина Модерната LED Земја Индустриски Дрво Тавански Вентилатор со Светла Дрвени

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 15463.20