• Неодамнешно
Тавански Вентилатор со Светлина Комплет 13.75 инчи Висок од 42 инчи Широк Црн Сатен Заврши со Црна/Сребрена Сечилото Заврши со Гравирани Случаи Опал Стакло Преодни Та?

Тавански Вентилатор со Светлина Комплет 13.75 инчи Висок од 42 инчи Широк Црн Сатен Заврши со Црна/Сребрена

Buyers rating:
DEN 1763.52

Количина на стоки

Производ Стил : Преодни.Производ Материјали : ЧЕЛИК.Goodwood Риџ - Тавански Вентилатор со Светлина Комплет - 13.75 инчи висок од 42 инчи широк Црн Сатен Заврши со Црна/Сребрена Сечилото Заврши со Гравирани Случаи Опал Стакло.Овој преоден 42in.Goodwood Риџ тавански вентилатор во Мат Бела моменти на чиста, силна линии прави совршено се вклопуваат за вашиот ентериер.Сијалица Облик : Integrated Dimable : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4317.36
Низок Профил Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, Модерен Затворен Тавански Вентилатор со Dimmable
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Низок Профил Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, Модерен Затворен Тавански Вентилатор со Dimmable

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3599.76
MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на

DEN 1149.60
42 инчен Фан Светлина Далечински Управувач Мултифункционален Лустерот Дома Дневна Соба и Спалната соба Ресторан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

42 инчен Фан Светлина Далечински Управувач Мултифункционален Лустерот Дома Дневна Соба и Спалната соба Ресторан

1.Алуминиум легура покрие 2.Hight квалитет акрилик фан нож 3.Hight квалитет акрилик абажур.Далечински управув

DEN 2313.60