• Неодамнешно
Тавански Вентилатор со Светлина Комплет 13.75 инчи Висок од 42 инчи Широка Природни Месинг Заврши со Среден Цреша/Темна Цреша Сечилото Заврши со Гравирани Случаи Опал

Тавански Вентилатор со Светлина Комплет 13.75 инчи Висок од 42 инчи Широка Природни Месинг Заврши со Среден

Buyers rating:
DEN 6035.04

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Производ Стил : Преодни.Производ Материјали : ЧЕЛИК.Goodwood Риџ - Тавански Вентилатор со Светлина Комплет - 13.75 инчи висок од 42 инчи широка Природни Месинг Заврши со Среден Цреша/Темна Цреша Сечилото Заврши со Гравирани Случаи Опал Стакло.Овој преоден 42in.Goodwood Риџ тавански вентилатор во Мат Бела моменти на чиста, силна линии прави совршено се вклопуваат за вашиот ентериер.Сијалица Облик : Integrated Dimable : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински

☀[Фан дизајн] : фан светлина ќе ги носи повеќе удобно светло извор.Високоtransmittance акрилик абажур може да с

DEN 4079.76
43 Инч Квадратен Невидливи Тавански Вентилатор со Лесни 3-Боја,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

43 Инч Квадратен Невидливи Тавански Вентилатор со Лесни 3-Боја,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач

Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вкло

DEN 2419.20
Depuley Таванот Светлина со Вентилатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4317.36