• Неодамнешно
Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински Управувач Dimmable,40W Фан Лустерот,Модерен Невидли

Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински

Buyers rating:
DEN 4079.76

Количина на стоки

☀[Фан дизајн] : фан светлина ќе ги носи повеќе удобно светло извор.Високо-transmittance акрилик абажур може да се види насекаде во домот, топло и удобно. ☀[Моќен далечински управувач функција] : 3 видови на светлина бои-ладно бела/бела/топло бела, далечина може да се вклучите 3 различни светлина бои (3000 K/4500 K/6000 K).Трето опрема правец на ветер : брзината на ветерот може да биде изменета од далечина (ниска/средна/висока) како потребни. ☀[Молчи Тавански Вентилатор] : На таванот фан користи високо-квалитетни чист бакар мотор, молчи и не влијае на спиење, ниска потрошувачка на енергија, брзо топлина дисипација, и долг живот.Висок квалитет на око-заштита на LED светло извор : нова LED извор на светлина, нежно светло, не отсјај, нема висока фреквенција пречки, без stroboscopic, заштита за очи и мозокот. ☀[Делокруг на примена] : единствена дизајн на модерна фенер креативни фан го прави овој лустерот најдобар избор за декоративни соба осветлување.Особено погоден за дневна соба, спална соба, кујна, детска соба, апартман, студија сала, ресторан, хотел и други прилики. ☀[Опис на услугите] : Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се вратам на вас веднаш.Овој производ поддржува далечински управувач и СТАН контрола.АПЛИКАЦИЈАТА симнете адреса е вклучен во упатството, или можете да не контактирате преку е-маил за да се обезбеди тоа.Ние сме посветени на истражување и развој, проектирање, производство и маркетинг на осветлување производи.Изберете нас, можете да ги видите на нашиот уникатен дизајн, високо-квалитетни производи и висок квалитет на услуги.☀Specifications Size : дијаметар 55cm×дебелина 20cm; Моторни : 35 W чист бакар тивок мотор; Контрола метод : далечински управувач или СТАН; материјал : железо хардвер/акрилик абажур/ABS фан на ножот;Напон : 110-120 V (American standard линија напон).☀Occasion Suitable за вашиот влез сала, студија соба, скалите, спална соба, дневна соба, трпезарија, коридор, балкон, кафуле, итн.☀Attention Before инсталација, бидете сигурни дека моќта е отсечен.Ние ви препорачуваме инсталирањето се врши од стручен електричар.Ако имате било какви прашања во врска фан светла за време на користење, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со најдоброто решение.☀Packing1 × фан light1 × Manual1 × далечински управувач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4317.36
MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на

DEN 1149.60