• Неодамнешно
36 Инчи Блек Метал Индустриски Тавански Вентилатор со Лесни 3 Брзина со Далечински Управувач Стигнале Тавански Вентилатор Лустерот Погоден за Дневна Соба, Спална с?

36 Инчи Блек Метал Индустриски Тавански Вентилатор со Лесни 3 Брзина со Далечински Управувач Стигнале Тавански

Buyers rating:
DEN 4079.76

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ▶【Тавански вентилатор и лустерот во еден】 : Овој производ е многу практична.Ако сакате да имаат тавански вентилатор и лустерот во исто време, се држи на тоа ќе биде вашиот најдобар избор!Тавански вентилатор и лустерот се две во едно, вие не мора да се грижите за изборот на тавански вентилатор или лустерот, бидејќи тоа може да ги исполни сите ваши потреби!. ▶【Стигнале тавански вентилатор】 : 36 инчи / 90 cm во дијаметар, обично се користи како заеднички фан, кој може добро промовира циркулацијата на воздух.Кога е затворена, ножот ќе се повлече имплицитно.да зачувате простор. ▶【3 брзина + далечински управувач】 : Ова тавански вентилатор лустерот има вкупно 3 правец на брзина да се изберат (ниска/средна/висока), која лесно можете да го контролирате преку далечинскиот управувач. ▶【Широк спектар на апликации】 : многу погодна за општа затворен области, вклучувајќи јадење соби, дневни соби, кујни, ходници, кафулиња, подруми, барови, клубови, ресторани, установи, библиотеките, спални соби и читални.Можете да изберете инсталација локација, според реалните потреби. ▶【100% Осигурување на Квалитетот】 : Нашите производи се 100% квалитет загарантирана.Ние обезбедуваме 60-ден незадоволителен поврат и наплата услуга и бесплатна замена на делови услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Тип : Тавански Вентилатор Light Style : ретро индустриски stylematerial : metal Function : со далечински управувач, со light Light боја на каросеријата : black Leaf Боја : brown Control Метод : далечински control Installation Метод : ceiling Application : спална соба, трпезарија, коридор, home office/студија, кујна, дневна соба, деца на соба, перење соба/комунални соба.Големина : 36 инчи/90 cm Number на Светилки : 5 (не се вклучени)Светилки Носителот Тип : E27 Bulb Тип : широко се компатибилни со LED, CFL, блескаво, халоген и Lumiled bulbs Power : 40 w maximum Voltage : 110 VNumber на Бришачи : 4 Speed Број : 3.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JUULLN Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач 42in за Дневна Соба Ресторан Светлина Декоративни Традиционалните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUULLN Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач 42in за Дневна Соба Ресторан Светлина Декоративни Традиционалните

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 15494.40