• Неодамнешно
Тавански Вентилатор со Светлина Комплет 13.75 инчи Висок од 42 инчи Широка Olde Бронза Заврши со Орев/Цреша Сечилото Заврши со Гравирани Случаи Опал Стакло Преодни Тава?

Тавански Вентилатор со Светлина Комплет 13.75 инчи Висок од 42 инчи Широка Olde Бронза Заврши со Орев/Цреша

Buyers rating:
DEN 1763.52

Количина на стоки

Производ Стил : Преодни.Производ Материјали : ЧЕЛИК.Goodwood Риџ - Тавански Вентилатор со Светлина Комплет - 13.75 инчи висок од 42 инчи широка Olde Бронза Заврши со Орев/Цреша Сечилото Заврши со Гравирани Случаи Опал Стакло.Овој преоден 42in.Goodwood Риџ тавански вентилатор во Мат Бела моменти на чиста, силна линии прави совршено се вклопуваат за вашиот ентериер.Сијалица Облик : Integrated Dimable : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Depuley Таванот Светлина со Вентилатор

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4317.36
43 Инч Квадратен Невидливи Тавански Вентилатор со Лесни 3-Боја,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

43 Инч Квадратен Невидливи Тавански Вентилатор со Лесни 3-Боја,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач

Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вкло

DEN 2419.20
JUULLN Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач 42in за Дневна Соба Ресторан Светлина Декоративни Традиционалните
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUULLN Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач 42in за Дневна Соба Ресторан Светлина Декоративни Традиционалните

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 15494.40
MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MYYINGBIN Модерна Таванот Фанови со Светла,Навивачите со Светилки Молчи 3 Брзина Фан Светлина Таванот со Далечински

☀Функција : боја температура на далечинскиот управувач вентилатор на таванот светилка е 3000 K6500 K, кои на

DEN 1149.60
Надгради Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач Модерна Bladeless Молчи Фан Светлина Три Боја Затемнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Надгради Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач Модерна Bladeless Молчи Фан Светлина Три Боја Затемнување

Таванот Фанови со Светилка : На таванот фан светлина е совршена комбинација на светилки и таванот фанов

DEN 5879.76