• Неодамнешно
Kidian Бебе Штракаат - се Тресат и Џем Штракаат - Бебе Штракаат и Teether Играчка, Бебе Штракаат за 6 Месеци и од страна на Flybar (Куче)

Kidian Бебе Штракаат - се Тресат и Џем Штракаат - Бебе Штракаат и Teether Играчка, Бебе Штракаат за 6 Месеци

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

ИНТЕРАКТИВНА БЕБЕ ШТРАКААТ И TEETHER : Штракаат осветлува и да се пушта музика и звучни ефекти.ДВИЖЕЊЕ се АКТИВИРА : Ова бебе музичка играчка пушта звуци и песни, или да го контролирате аудио со секој тресат.СЕТИЛНИТЕ ИГРАЧКИ ЗА БЕБИЊА : Шарени бебе штракаат промовира алчни и бруто моторни вештини.ЗАБАВНИ ЛИКОВИ : Штракаат и teether достапен во 4 забава Kidian карактери, секоја со повеќе teethers.БАТЕРИЈАТА ПОГОН БЕБЕ ШТРАКААТ : Две ААА батерии се потребни, не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Боја Ви се Џвака Ѓердан 4 Парчиња Џвакање Ѓердани за Сетилните Деца, Момчиња и Девојки Храна Одделение Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Боја Ви се Џвака Ѓердан 4 Парчиња Џвакање Ѓердани за Сетилните Деца, Момчиња и Девојки Храна Одделение Силиконски

【Храна Одделение Материјал】Храна Одделение Безбедно Направен од 100% од храна одделение силиконски, на

DEN 885.60
Playgro Dingly Dangly Цвет На Пеперутка за Бебе
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Playgro Dingly Dangly Цвет На Пеперутка за Бебе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 599.76
Nuby Чукнат Teething Прстен (2 Парчиња)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nuby Чукнат Teething Прстен (2 Парчиња)

Дајте му на вашиот малку еден teething олеснување тие треба.Nuby е Чукнат Teething Прстен има повеќе teething површини

DEN 167.76
Посебни Резерви Дуо Лажица Оралните Моторни Терапија Алатки, 3 Pack, Текстура Стимулација и Сензорни Текст Третман
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Посебни Резерви Дуо Лажица Оралните Моторни Терапија Алатки, 3 Pack, Текстура Стимулација и Сензорни Текст Третман

Детали За Производот : .BPAFree, Флексибилни Силикони – Секоја лажица е направена со висококвалитетни, хран

DEN 335.76