• Неодамнешно
Ветувањето Бебе Бебе Teethers Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци Силикони Насмевка Teether Олеснување Прстен Младата Џвакање Играчка Сина

Ветувањето Бебе Бебе Teethers Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци Силикони Насмевка Teether Олеснување Прстен

Buyers rating:
DEN 1567.20

Количина на стоки

✌【Безбедност Материјал】 Силикони teethers се направени со висок квалитет, храна одделение силиконски.Ослободени од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, меркур, латекс, кадмиум, и тешки метали. ✌【Совршена Големина】 Teething прстен има 3 D дизајни се сензорни поени со дополнителна текстури, помагајќи да се смири бебето е непца!Круг прстен грчевито држејќи се направи лесно за малку раце. ✌【Болка】Бебе Додатоци,да им помогне на вашето бебе фокус додека старечки или да остане среќен со природни ублажување на бебето е заболување на болка и да се промовира растот на млечни заби. ✌【Развијат Вештини】 Бебе teething играчки се шарени, исто така дизајниран да се стимулира бебето да е визуелно-моторни & сензорни способности.Тоа, исто така, помага да се развие рака-на устата координација. ✌【Потребата Подарок】Teether беше сакан од бебе и богатство од страна на мајка ми.Голем плус на секое бебе туш подарок,Тоа ќе го придружува на бебето во текот на teething период.Идеален подарок за бебиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат