• Неодамнешно
Тежина Сет за Домашна Теретана, ПВЦ Материјал Прилагодливи Гира Пренослив Дизајн Вода Исполнет Тегови, Нема Истекување со Цврста Приклучок за Салата Дома

Тежина Сет за Домашна Теретана, ПВЦ Материјал Прилагодливи Гира Пренослив Дизајн Вода Исполнет Тегови, Нема

Buyers rating:
DEN 1197.36

Количина на стоки

На високо-квалитетни ПВЦ материјал, нема истекување, на приклучокот е фирма и не се олабави.Пренослив дизајн, може да се носи околу, лесен и брз.Придобивките од користење на тегови, за обликување и фитнес, зголеми силата или фитнес.Безбедно, преносни и еко-пријателски, погоден за повеќето луѓе, тие ќе имаат здрава.Се прелива вода во топката торба и да се прилагоди на соодветна тежина колку што е потребно. (8-10 kg).Функција : 1. Се прелива вода во топката торба и да се прилагоди на соодветна тежина колку што е потребно. (8-10 kg)2. Пренослив дизајн, може да се носи околу, лесен и брз.3. На високо-квалитетни ПВЦ материјал, нема истекување, на приклучокот е фирма и не се олабави.4. Безбедно, преносни и еко-пријателски, погоден за повеќето луѓе, тие ќе имаат здрава.5. Придобивките од користење на тегови, за обликување и фитнес, зголеми силата или фитнес.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Вода Dumbbell Material : PVCColor : black Size(должина х ширина) : Прибл. 34x19cm/13.38x7.48in Weight : Прибл. 697g Пакет Листата : 4 x Гира bag2 x Rod8 x Завртка.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand newItem type
Package List:
4 x Dumbbell bag2 x Rod :
8 x Screw :

Купувачи како што сакаат