• Неодамнешно
Задник Кревање Висока Waisted Leggings За Жените Саќе Ruched Tiktok Јога Панталони Тренингот На Стомак Контрола Плен Хулахопки

Задник Кревање Висока Waisted Leggings За Жените Саќе Ruched Tiktok Јога Панталони Тренингот На Стомак Контрола

Buyers rating:
DEN 278.64

Количина на стоки

Совршен за внатрешна и тренингот вежби, како што се јога, трчање, џогирање, пешачење.Изберете вашиот омилен и "Додади во Кошничка" сега!. ❀Забелешка : �Да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред да го купат. 【РАЗЛИЧНИ БОИ/STYLES/НАВРАТИ】широк спектар на бои, од светло до темно бои.Пар нив со вградена врвот и палто да се носат на работа, или со патики кога сте во бегство.�Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени❀Превозот : �објектот ќе биде предаден од Кина.❀Гаранција : �Ако има било каков проблем со квалитет или големина неусогласеност, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.Па тоа обично трае 10-20 дена да испорача.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат