• Неодамнешно
Задник Кревање Висока Waisted Leggings За Жените Саќе Ruched Tiktok Јога Панталони Тренингот На Стомак Контрола Плен Хулахопки

Задник Кревање Висока Waisted Leggings За Жените Саќе Ruched Tiktok Јога Панталони Тренингот На Стомак Контрола

Buyers rating:
DEN 278.64

Количина на стоки

�Азија Големина, ве молиме изберете 1~2 големина до отколку обично.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да го вратат целосна или замена на нов објект за вас.Вие не треба да се грижите за паѓање на панталони, одлична флексибилност може совршено да го вклучите вашиот целиот колковите, се појави на вашиот половината, и направи да се погледне потенок и повеќе стилски.Па тоа обично трае 10-20 дена да испорача. 【ЕЛАСТИЧЕН & НЕ се ВИДИ ПРЕКУ ТКАЕНИНА】 92% полиестер + 8% spandex. 【ЛЕСНА & ФУНКЦИОНАЛНА НАДВОР ЏЕБОВИ】линија дизајн на нашите јога панталони е ергономски, рамно-заклучување крои за да се намали иритација предизвикана од chafing, gusseted crotch за поголема слобода на движење.Некои заеднички проблеми : П : Кога можам да го добиете мојот пакет?A : Ние ќе ја испрати на целиот пакет што е можно поскоро, ќе може да се добие пакет за време можете да го видите испорака дена кога ќе се направи нарачка!П : Што да правам ако имам проблеми?А : ве Молиме пратете е-маил до кажете ни за вашите проблеми прво, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (освен празници) и да се обиде да најде најдобрите решенија, ви благодариме за вашата доверба!П : Што можам да направам ако производи имаат проблеми?А : ве Молиме пратете ни е-маил со фотографијата на проблемот производи, кои може да ни помогне да се реши проблемот на време!ГЛАСАЧКО место.Па ве молиме почекајте за тоа трпеливо!Ви благодариме.�Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Не видам-преку, брзо сушење, влага wicking, дише и супер се водат јога панталони можат да се сместат најмногу тело форми, четири-насочно водат технологија и лесна дизајн обезбедува максимална удобност и заштита во текот на секоја поза и движење.�Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени❀Превозот : �објектот ќе биде предаден од Кина.Изберете вашиот омилен и "Додади во Кошничка" сега!. 【РАЗЛИЧНИ БОИ/STYLES/НАВРАТИ】широк спектар на бои, од светло до темно бои. ❀Забелешка : �Да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред да го купат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат