• Неодамнешно
STENES Искра Случај Компатибилен со Мото G Перо 2021 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Прилично Кристал Дизајн Покрие со Екран Заштитник & Кабел Заштитник - Темно З?

STENES Искра Случај Компатибилен со Мото G Перо 2021 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Прилично Кристал

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени Компатибилни со вашиот Мото G Перо 2021 Случај 6.8 инч.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.STENES Мото G Перо 2021 Случај - СТИЛСКИ - 3 D рачно изработени [Искра Серија] Кристал Дијамант Bling Дизајн на Корица дело Компатибилен со Мото G Перо 6.8 инчен 2021 со Екран Заштитник [2 Pack] & Кабел Заштитник [4 Pack] - Розова МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Моден Bling Телефон Случај за Мото G Перо 6.8 инчен 2021 - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (по Случаен избор) - 1 * врвка за околу Рака - 2 * Екран Заштитник за Мото G Перо 6.8 инчен 2021 - 4 * Кабел Жица Заштитник 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sulyn Кристал Шарм, Черепот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sulyn Кристал Шарм, Черепот

Должината на пакетот е 0.63 инчи.Ширина на пакетот е 1.88 инчи.Висина на пакетот е 3.5 инчи.Земја на Потекло : К

DEN 94.32