• Неодамнешно
Наруто Gashapon Серија 2 Телефон Шарм-Саи Верзија Б Aprox 1.25

Наруто Gashapon Серија 2 Телефон Шарм-Саи Верзија Б Aprox 1.25

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

Сосема Нов Официјален Објект.Одлично за Собирање.Големината Може Да Биде Приближен.Контакт за секој Детал Прашања.Сосема Нов Официјален Објект.Големина е приближна, ве Молиме e-mail за повеќе детали.Може да Содржат Мали Парчиња, За Наплата Не се препорачува за мали деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

DEN 883.20