• Неодамнешно
Ankh Крстот Дизајн Универзална Одговара 3,5 мм Слушалка Слушалки Џек Шарм Анти-Прашина Приклучокот одговара на Мобилен Мобилен Телефон iPhone, iPod, iPad Галакси

Ankh Крстот Дизајн Универзална Одговара 3,5 мм Слушалка Слушалки Џек Шарм Анти-Прашина Приклучокот одговара

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Приклучок директно во вашиот џек за слушалки.Држи областа слободни прашина и остатоци.Вклучува уретан спакувани дизајн на двете страни од 15mm дијаметар на метален шарм.Одговара на стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони и музички плеери.Работи на iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sulyn Кристал Шарм, Черепот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sulyn Кристал Шарм, Черепот

Должината на пакетот е 0.63 инчи.Ширина на пакетот е 1.88 инчи.Висина на пакетот е 3.5 инчи.Земја на Потекло : К

DEN 94.32
CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

DEN 883.20