• Неодамнешно
Hemobllo 15PCS Телефон Шарм на Животните Телефон Виси Декорација Телефон Pendant Среќа Мачка Украс Чанта Декорација (Случаен Боја)

Hemobllo 15PCS Телефон Шарм на Животните Телефон Виси Декорација Телефон Pendant Среќа Мачка Украс Чанта Декорација

Buyers rating:
DEN 1528.80

Количина на стоки

Добар подарок за вашите пријатели, и тие ќе ви се допадне.Симпатична керамички среќа мачка pendant дизајн, креативни и да го користите.Лесен и лесно да се закачите и откачете со вашите предмети.Совршен и идеален wist јаже, како подароци за семејства или пријатели.Шарм ремени за мобилен телефон, USB диск, keychain, име ознака, ситните, декорација за рачно изработени накит додатоци.Description It е charmful рака за декорирање на вашиот мобилен телефон, камера, таблет КОМПЈУТЕР, USB диск, копче прстен и многу повеќе.Лесно да се закачите и откачете со вашите предмети.Направени од врвен квалитет, не е лесно да се скрши, многу издржливи.Идеален зглоб јаже за cafting и изработка на уникатни подароци за семејства и пријатели.Карактеристики-Боја : Случаен Избор.-Материјал : Керамички.-Големина : За 9x1.5x1.5cm.- Шарм ремени за мобилен телефон, USB диск, keychain, име ознака, ситните, декорација за рачно изработени накит додатоци.- Лесен и лесно да се закачите и откачете со вашите предмети.- Симпатична керамички среќа мачка pendant дизајн, креативни и да го користите.Пакет Including15 x phone шарм.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

DEN 1420.80