• Неодамнешно
GiftJewelryShop Сребро Позлатен Кафе Време Цвет Фото Dangle Срцето Рака Виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм

GiftJewelryShop Сребро Позлатен Кафе Време Цвет Фото Dangle Срцето Рака Виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони,таблети,и MP3 плеери).Доаѓа со краток string јамка, може да прикачите на вашиот мобилен телефон, СТРУЈА или да ја користите како keychain.Reuseable rubbery пластични приклучок е лесно да се отстрани и да го вметнете, против прашина и вода.Спречување прашина и остатоци од внесување на телефонот и casuing оштети скапи LCD екран.Доаѓа со бесплатен и убава подарок кутија, подароци на пријатели или членови на семејството.Ако објектот испратени надвор, тој ќе пристигне во рок од 7 до 15 работни дена.Инспириран од Европската мода накит и љубовта на животот работи, Gift Jewelry Shop Сребро Позлатен Кафе Време Цвет Фото Dangle Срцето Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм е незаборавно и alluring парче додаток прикачите на вашиот мобилен телефон, СТРУЈА или да ја користите како keychain.Со одличен квалитет, како и низа на исклучителен и уникатен дизајн, Gift Jewelry Shop Сребро Позлатен Кафе Време Цвет Фото Dangle Срцето Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм мора да е совршен накит за подарок за секоја прилика да се изразат на среќа и благослов.Покрај Gift Jewelry Shop Сребро Позлатен Кафе Време Цвет Фото Dangle Срцето Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм е па убав е во можност за да додадете или меѓусебно шарм на различни теми за Телефон Мобилен Телефон Шарм.Сега одберам љубов шарм монистра и да уживате среќен живот, вие не ќе го пропушти тоа, ќе ти?.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

DEN 883.20