• Неодамнешно
BETHYNAS Барок Бисер Dangle Обетки Ретро Палата Стил Бисер Лустерот Обетки Гроздобер Бисер Обетки Булчински Обетки Прекрасни Обетки за Девојки, Жени

BETHYNAS Барок Бисер Dangle Обетки Ретро Палата Стил Бисер Лустерот Обетки Гроздобер Бисер Обетки Булчински

Buyers rating:
DEN 2380.80

Количина на стоки

Содржина : Еден пар на ретро Барок бисер dangle обетки.Материјал : Гроздобер палата стил бисер обетки, направени од алуминиумски и имитира бисери.Должина : Околу 6 см ( 2.36 во).Подарок Избор : Нежен и исклучителна бисер обетки, убаво подарок на Христијанската, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Наставниците Ден, Нова Година, Денот на Вљубените, и така натаму.Задоволство Гаранција : 100% сосема нов и 90-ден гаранција за парите назад. ❤Главните Карактеристики на Барокот Бисер Dangle Обетки : - Уникатен дизајн, таписерии и убава - Висок квалитет и противалергиски, привлечни и достоен за купување - Лесни, без оптоварување за уши - Убаво како подарок за љубовник и пријатели❤Топло Совети : 1.Ве молиме избришете вашиот накит со мека крпа, како очила крпа;2.Ве молиме да ги тргнеме на накит пред да фотографирате, капење и спиење;3.Ве молиме, чувајте ги подалеку од хемикалии, козметика, киселина и алкохол, и така натаму;4.Ве молиме да се избегне прекумерна и континуираното изложување на светлина, температура и влага.5.Ве молиме избегне накит паѓа од високи места.☛[За Наплата]Чувајте го пакувањето и нови производи.☛Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : (1)Производот се користи или оштетени(2)Пакет или пад на производот е оштетен.☛[За боја разлика и мерење](1), Бидејќи на разликата на камерата и светлината, бојата може да изгледа малку поразлично од сликата.(2)Тој има мала разлика поради прирачник за мерење.♛♛ Повеќе убави jewelries во нашата продавница, добредојдени да ги провери.Ви благодариме.Имајте пријатен ден!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат